Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie armbanden van verschillende mineralen.

Drie armbanden van verschillende mineralen.

Trois bracelets en pierre dure.
Online only
Dim. Ø: 6,5 cm
SKU: 1006170046.
Category: Mineraal.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #168

    Een lot van vijf oude poppen, waaronder één gemerkt van Schildkröte. We voegen er een pluchen hondje aan toe.

    Lot de cinq poupées anciennes dont une à la marque de Schildkröte. Nous ajoutons un chien en peluche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #34

    Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #104

    Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.

    Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #81

    Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.

    Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #101

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.

    Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #87

    “Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.

    “Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #44

    Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.

    Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm (zonder kap)
    Estimate: € 50 / 60
  • #4

    Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.

    Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #118

    “Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.

    “Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #173
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #31

    Een paar Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk. Eén met kleine beschadiging aan de tuit.

    Paire de cruches allemandes en faïence polychrome. Un petit accident à l’un des becs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    Drie verschillende siervazen van porselein met meerkleurige en vergulde bloemendecors. Beieren en Parijs.

    Trois vases différents en porcelaine à décor polychrome et doré de fleurs. Bavière et Paris.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 & 34 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More