Other lots in this auction
-
#168Een lot van vijf oude poppen, waaronder één gemerkt van Schildkröte. We voegen er een pluchen hondje aan toe.
Lot de cinq poupées anciennes dont une à la marque de Schildkröte. Nous ajoutons un chien en peluche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#34Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#104Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#81Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#87“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#44Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.
Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm (zonder kap)Estimate: € 50 / 60 -
#4Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#118“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#173Anne Stoop“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#31Een paar Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk. Eén met kleine beschadiging aan de tuit.
Paire de cruches allemandes en faïence polychrome. Un petit accident à l’un des becs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#153Drie verschillende siervazen van porselein met meerkleurige en vergulde bloemendecors. Beieren en Parijs.
Trois vases différents en porcelaine à décor polychrome et doré de fleurs. Bavière et Paris.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 34 cmEstimate: € 25 / 35

