Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200 -
#83
Cachepot van aardewerk, belegd met tin. Art nouveau. Genummerd 95.
Cache-pot art nouveau en faïence décoré de feuillage en étain. Numéroté 95.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50/80 -
#43
Olie-en azijnstelletje. Boheems kristal en verzilverd metaal.
Huilier-vinaigrier art déco en cristal de Bohème et métal argenté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30/40 -
#173
Een schotel van blauw en wit aardewerk met een geribde vleugel en een romantische scène in het plat. Onderaan gemerkt en genummerd AL 289. XIXde eeuw.
Plat en faïence bleue et blanche à l’aile rainurée et avec une scène galante dans le creux. Marque au verso et numéro AL289. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 50/60 -
#254Schiettekatte
“Grote markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Grand-Place à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#417
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80/120 -
#66
Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.
Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. L 87 cmEstimate: € 20/30 -
#194
Een paar tegeltableaus van veelkleurig aardewerk. Antwerpen (?), omstreeks 1700.
Une paire de tableaux contenant huit carreaux en faïence polychrome. Anvers (?), vers 1700.No longer availableDim. 49 x 48 cmEstimate: € 800/900 -
#497
Een lot meerkleurig Chinees porselein bestaan de uit twee fô-honden, twee katten en twee halsvaasjes.
Lot de porcelaines de Chine polychromes comprenant deux chiens de Pho, deux chats et deux vases aux longs cols.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#358Geislingen
Een bestekkoffer met een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen in Lodewijk XV-stijl. We voegen er drie etuis met verzilverde geboortesetjes aan toe.
Ménagère contenant un couvert en métal argenté pour 12 personnes de style Louis XV. Nous ajoutons trois étuis aux garnitures de baptême.No longer availableEstimate: € 70/100