Other lots in this auction
-
#854Een bol glazen karafje met drie bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec trois petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#282M. Van Paemel“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#467Lot Chinees en Japans porselein: een schotel, een Canton bordje, een theekopje en schoteltje en een bowl met dubbele wand.
Un lot de porcelaine chinoise et japonaise: un plat, une assiette Canton, une tasse à thé et sous-tasse, un petit plat et un bol a double paroie.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#373HerfordEen paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.
Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#117Twee wandversieringen van goudgepatineerd hout in de vorm van putti.
Deux décorations murales en bois à patine dorée en forme de putti.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 100 / 180 -
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#275Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de 1,60 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 950 / 1100 -
#719Drie frames met telkens negen aardewerken tegels. Omstreeks 1800.
Deux encadrements à neuf carreaux chaque. +- 1800.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#882Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 50 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60

