Other lots in this auction
-
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#139André HalletPeriod: 1890-1959“Plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Paysage de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#153Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”
Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
Un bois de cerf de 1929. Sur planche murale.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#339Een reeks van zeven lithografieën naar XVIIIe eeuwse werken van diverse graveurs.
Une série de sept lithographies d’après des oeuvres du XVIIIème siècle par divers artistes.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Een setje van twee zoutvaatjes met lepeltjes van porselein Limoges en een setje van vier glazen zoutstrooiertjes met zilveren monturen van Christofle. Beide in etui.
Une garniture de table à deux salières et cuillères en porcelaine de Limoges et une garniture de quatre salières saupoudroirs, montures en argent, Christofle. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20° / 30 -
#332Ripa“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#530Een koperen luchter met zes armen en kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#803Een bordje van Chinees porselein met een famille rose decor van een familiescène. Onderaan Qinglong merk in blauw onder glazuur.
Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille-rose d’une scène familiale. Marque Qinglong sous la base en bleue, sous glaçure.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#538Paar compotes met famille rose decor. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers, décor famille-rose. Tout deux avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 240

