Other lots in this auction
-
#724Jacques Vander ElstPeriod: 1925 - 1991“Hoevezicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Vue sur fermette automnale”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
Une carpette turque en laine nouée main.No longer availableDim. 101 x 94 cmEstimate: € 50 / 60 -
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#673Een tuinstoel in Chinees polychroom porselein, met sokkel.
Une chaise de jardin en porcelaine chinoise polychrome, avec socle.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192J. BeeckhoutTwee stadszichten naar de Hollandse School. Een paar pendanten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de pendants, deux vues de villes d’après l’école hollandaise. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#414Een frame met negen verschillende ex-librissen.
Un cadre contenant neuf ex-libris.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#535Corgi Toys 104“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#48Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.
Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 25 -
#736Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 65 / 80 -
#709William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“De violist”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘19.
”Le violoniste”. Crayon sur papier. Monogramme et daté ‘19.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 50 / 80

