Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.
Lladro

Drie beeldjes van porselein met voorstelling van figuren uit de medische wereld. Klein manco aan de hand van de tandarts. Onderaan gemerkt.

Trois statues en porcelaine représentant des figures venant du monde médical. Petit manquement à la main du dentiste. Marque sous la base.
Dim. H. 40,5 cm
SKU: 2509180281.
Auction day: 25 September 2018 19:00
Catalogue #281
Estimate: € 160 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Lladro

  • #353
    Lladro

    Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #343
    Lladro

    “Groepje eenden”. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Groupe de canards”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #313
    Lladro

    Twee kinderen op een wipplank. Beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux enfants sur une balançoire”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #338
    Lladro

    Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #693

    Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.

    Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.
    No longer available
    Dim. H. 3 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #275
    Victorinox swiss Army

    Een automatische herenhorloge met lederen armband.

    Une montre automatique pour homme avec bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #384

    Een bord van zachte pasta met een blauw en wit Ronda-decor en met gechantourneerde rand. Achteraan gemerkt met de zwaarden in blauw onder glazuur. Doornik, XVIIIde eeuw.

    Une assiette en pâte de verre à décor bleu et blanc Ronda et rebord chantourné. Marque au dos, des épées sous glaçure bleue. Tournai, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #730

    “Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #337
    Monbijou

    Twee sierborden en een dekseldoosje van rood en verguld Beiers porselein, versierd met meerkleurige damesportretten. Onderaan gemerkt.

    Deux assiettes de décoration et une boîte à couvercle en porcelaine de Bavière rouge, décoration de portraits de dames. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #350

    Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.

    Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #569

    “Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.

    ”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met druppelvormige smaragd van ± 1,59 ct en 13 kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met een zilveren ketting.

    Un pendentif en or blanc 18 ct serti d’une émeraude en forme de goutte de ± 1,59 ct et 13 brillants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec une chaîne en argent.
    No longer available
    Dim. h: 2,40 g k: 6,30 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #99
    Georges Steel

    “Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    ”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.
    No longer available
    Dim. 48 x 3 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #706

    Twee handgeknoopte wollen Kaukazekarpetjes.

    Deux carpettes Caucase en laine nouées main.
    No longer available
    Dim. 123 x 111 & 180 x 114 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #159
    J. Vincken

    “Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.

    ”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 60 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #502
    Daniel Monic

    “Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.

    ”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.
    No longer available
    Dim. 66 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More