Other lots in this auction
-
#168Delvaux, Bruxelles
Een portemonnee - kaartenhouder van crispy leder, model ‘le Mutin’. Met stofhoesje.
Un portefeuille - porte-cartes en cuir croustillant, modèle le Mutin . Avec cache anti-poussière.No longer availableDim. 8 x 11 cmEstimate: € 320/360 -
#44
“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#358
Een klein madonnabeeldje onder glazen stolp.
Une petite statue de la Vierge sous une cloche en verre.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 20/30 -
#356
Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.
Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.No longer availableDim. h:Estimate: € 60/80 -
#83
Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 80/120 -
#268Goebel, Germany
“Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.
Just sleeping . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 451.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/70 -
#112R. Vermeylen
“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#338Lladro
“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40/60 -
#13Val St. Lambert
Een zeshoekige kandelaar en asbak van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un chandelier hexagonal et un cendrier en cristal incolore taillé. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 5,5 & 24,5 cmEstimate: € 30/40 -
#631
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.
Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#212
Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
Panneau de carreaux modernes marqué O.B.K.No longer availableDim. 84 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#63
Een paar aardewerken jardinières met een reliëfdecor van palmen op een lichtblauwe achtergrond. Eén met randschilfer.
Paire de jardinières en faïence à décor en relief de palmiers sur fond bleu clair. L'une à éclat.No longer availableDim. Ø: 18 cm h: 21 cmEstimate: € 100/120