Other lots in this auction
-
#399
Een porseleinen sierbord met famille-noiredecor van pioenen en een Fo-hond. Met stempel onderaan. Omstreeks 1900.
Assiette décorative en porcelaine à décor famille-noire de pivoines et d'un chien Fo. Avec cachet en bas. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#411Lladro
“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#640
Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#359Emilio GrecoPeriod: 1913 - 1995
“Omaggio a Michelangelo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/200 buiten de plaat.
Omaggio a Michelangelo . Une lithographie. Signée et numérotée 126/200 hors planche.No longer availableDim. 49 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#457
Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#524Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Compositie in grijsblauw”. Olieverf op paneel.
Composition en gris-bleu . Huile sur panneau.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#502Eric KengenPeriod: °1952
“Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux chiffres . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 152 x 170 cmEstimate: € 500 / 600 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,05 ct.No longer availableDim. 8,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#504André GoezuPeriod: °1939
“Stilleven met gedekte tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘67. Achteraan met dedicatie.
Nature morte à la table dressée . Huile sur toile. Signée et datée de 1967. Avec dédicace au verso.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419
“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.No longer availableDim. 32 x 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#232
Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een vrouwenprofiel in reliëf.
Miroir en bois doré de style Louis XV, décoré d'un profil féminin en relief.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 180 / 200