Similar lots by type
-
#73
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges dont un par Baudour. L'un avec un vase soliflore.No longer availableDim. 13,5 à 17 cmEstimate: € 60/90 -
#143
Twee diverse menustaanders van polychroom biscuit en van creamware. Voorstelling van een kleine jongen met een schilderspallet en een jonge vrouw met rozen. Omstreeks 1900.
Deux supports de menu différents en biscuit et creamware polychromes. Représentation d'un petit garçon avec une palette de peintre et d'une jeune femme avec des roses. Vers 1900.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 40/50 -
#223
Zes porseleinen menustaanders met rocaille-omlijsting. Er zijn twee paar en twee enkele. Omstreeks 1900. Eén gemerkt Carltonware.
Six supports de menu en porcelaine avec cadre rocaille. Il y a deux paires et deux simples. Circa 1900. L'un marqué Carltonware.No longer availableDim. 10 à 17,5 cmEstimate: € 60/90 -
#183
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.
Huit divers supports de menu rectangulaires en porcelaine. Divers décors et finitions des bords. Deux forment une paire. Un marqué Gien, un Lille, un Limoges.No longer availableDim. 13,5 à 18 cmEstimate: € 160/200 -
#465
“Flamingo’s”. Een groep van meerkleurig biscuit.
Flamants roses. Un groupe en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/80 -
#203
Een paar biscuit menuhouders versierd in roze en goud met engeltjes en vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit à décor rose et or d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60/80 -
#83
Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met vleugeltjes. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt met de gekruiste zwaarden. Mogelijk Bristol.
Une paire de supports de menu en porcelaine, chacun flanqué d'un aide de cuisine avec des ailes. Circa 1900. Numéroté en bas et marqué des épées croisées. Peut-être Bristol.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 70/90 -
#213
Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.No longer availableDim. 16 à 20,5 cmEstimate: € 60/80 -
#123
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.No longer availableDim. H:14-18cmEstimate: € 60/80 -
#93
Een porseleinen menustaander, met een rocaillerand, geflankeerd door een kokkin. Mooi bloemenmotief onderaan. Genummerd. Omstreeks 1900.
Un présentoir de menu en porcelaine, à bord rocaille, flanqué d'un cuisinier. Beau motif floral en bas. Numéroté. Vers 1900.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 60/80 -
#118E. Jannes
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#153
Een menustaander van overwegend blauw-wit porselein, geflankeerd door een jongetje met polychroom gezicht. Mogelijk Gien. Einde XIXde eeuw.
Un présentoir de menu principalement en porcelaine bleue et blanche, flanqué d'un garçon au visage polychrome. Peut-être Gien. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30/50 -
#243
Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50/80 -
#133
Twee paar menustaanders van porselein en biscuit. Het eerste een paar flesvormige vaasjes met rocailleranden (letsel aan een bovenrand), het andere een paar ronde tamboerijnen met veelkleurige geschilderde bloemenguirlande (achteraan gedateerd 19 april 1892). Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus en porcelaine et biscuit. La première une paire de vases en forme de bouteille avec des bords rocaille (dégât à un bord supérieur), l'autre une paire de tambourins ronds avec des guirlandes florales peintes multicolores (verso daté du 19 avril 1892). Vers 1900.No longer availableDim. Ø 12,5 en H. 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#253
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine kok met attributen, einde XIXde eeuw. Onderaan reliëfmerk.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'un petit cuisinier avec attributs, fin XIXe siècle. Marque en relief en bas.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 30/40 -
#233
Zes rechthoekige menuhouders van porselein en biscuit versierd met diverse bloemenmotieven, eentje met een monogram, eentje gemerkt van Lunéville, een ander van Parijs. Omstreeks 1900.
Six porte-menus rectangulaires en porcelaine et biscuit à décor de divers motifs floraux, l'un monogrammé, l'un marqué par Lunéville, l'autre par Paris. Vers 1900.No longer availableDim. 10,5 à 14,5 cmEstimate: € 120/150 -
#273
Een menustaander van polychroom biscuit. Voorstelling van een meisje dat haar hoofd door het menu steekt. Volkstedt-Rudolstadt, einde XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un présentoir de menu en biscuit polychrome. Représentation d'une fille passant la tête à travers le menu. Volkstedt-Rudolstadt, fin du XIXe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 30/40 -
#113
Een paar porseleinen menustaanders telkens geflankeerd door een keukenhulpje met attributen. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd en gemerkt van Pössneck (Thüringen).
Une paire de porte-menus en porcelaine, chacun flanqué d'un aide-cuisinier avec attributs. Vers 1900. Numéroté et marqué en bas par Pössneck (Thüringen).No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 100/140 -
#201Unterweissbach
Twee groepjes van monochroom wit biscuit met telkens drie putti. Onderaan gemerkt.
Deux groupes de biscuits blancs monochromes avec trois putti chacun. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#258
Drie menustaanders van porselein. Twee vormen een zittend Chinees koppel het derde is een jonge kunstschilder met een pallet. Saksen, einde XIXde eeuw.
Trois stands de menu en porcelaine. Deux forment un couple chinois assis, le troisième est un jeune peintre avec une palette. Saxe, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 10 & 7 cmEstimate: € 60/100 -
#163
Drie menuhouders van porselein en biscuit. Eén met een los porseleinen menublad, geflankeerd door een jongen in een hangmat. De andere een paar met putti achter grote druivenbladeren en gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt. Omstreeks 1900.
Trois supports de menu en porcelaine et biscuit. L'un avec un plateau de menu en porcelaine, flanqué d'un garçon dans un hamac. L'autre une paire de putti derrière de grandes feuilles de vigne et marqué Volkstedt-Rudolstadt. Vers 1900 .No longer availableDim. 17,5 & 11,5 cmEstimate: € 90/120 -
#101
Twee diverse menustaanders van polychroom biscuit. Voorstelling van een kleine jongen met een gebakje en een jonge vrouw met een taart. Rocaille-omlijsting. Omstreeks 1900.
Deux présentoirs à biscuits polychromes différents. Représentation d'un petit garçon avec une pâtisserie et d'une jeune femme avec un gâteau. Cadre rocaille. Vers 1900.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#193
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Sommige ongedecoreerd, andere met een sober bloemenmotief. Enkele met onduidelijke merken en/of genummerd, ééntje van Royal Derby.
Huit différents supports de menu rectangulaires en porcelaine. Certains non décorés, d'autres avec un motif floral sobre. Certains avec des marques peu claires et/ou numérotées, un de Royal Derby.No longer availableDim. 12 à 17 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#369Paul Rebeyrolle
“Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Le loup. Une lithographie. Planche signée.No longer availableDim. 58x70cmEstimate: € 50/80 -
#76
Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
Une boîte à couvertures en chêne avec des panneaux tout autour.No longer availableDim. 140x60x70cmEstimate: € 120/200 -
#415
Houten vrouwenbeeld. Babuyu, Congo. Op natuurstenen voetstuk gemonteerd.
Statue en bois d'une femme. Babuyu, Congo. Montée sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 80/120 -
#31
Een geëlaboreerde inktpot van polychroom Frans porselein. Gemerkt onderaan. Herstelling aan het topje.
Un encrier élaboré en porcelaine française polychrome. Marqué en bas. Réparation en haut.No longer availableDim. h. 10 cmEstimate: € 490/60 -
#536
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80/120 -
#124
Een ovale vergulde spiegel met vogels en bloemen in de kuif.
Un miroir ovale doré avec des oiseaux et des fleurs dans la coife.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 180/240 -
#393
Een paar vazen met meerkleurig en verguld Satsuma-decor. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à décor de Satsuma multicolore et doré. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 100/150 -
#219Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Industrie aan de Rupel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941. Achter glas.
Industrie au Rupel. Huile sur toile. Signée et datée 1941. Sous verre.No longer availableDim. 79 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#534Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75/100 -
#175
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 1500/1600 -
#135
Een 18 K geelgouden ring bezet met en centrale briljant van +- 0,61 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant central de +- 0,61 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,14 ct.No longer availableEstimate: € 1200/1300