#377F. LebonEen koffiemolen van hout en messing, versierd met ingelegde fruithouten biesjes.
#94Staf François“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#413“Eugeen Van Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2008.
#124Jan Van Looy“Stilleven met wild”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#348Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren sierstuk in de vorm van een rozentak. Gesigneerd.
Branche de rosier en fer forgé. Signée.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#282A. Mertens“Lezende man met staande bas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Homme lisant et avec une contrebasse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#10Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#651Een bronzen Boeddha op zijn troon.
Bouddha en bronze sur un trône.No longer availableDim. h: 48,5 cmEstimate: € 450 / 550 -
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#223Een bolle lantaarn van brons en glas.
#656Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 353 x 247 cmEstimate: € 200 / 300