Other lots in this auction
-
#244
Een lot XIXe eeuws Frans aardewerk, bestaande uit een peper- en zoutvaatje en een karakterkruik van XIXe eeuws Bretoens aardewerk en een XVIIe eeuwse Franse kruik in gemarmerd aardewerk.
Lot de faïences françaises du XIXe siècle comprenant un poivrier et une salière ainsi qu’une cruche de caractère de Bretagne, XIXe siècle et une cruche française du XVIIe siècle en faïence marbrée.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 90/120 -
#566
Een elegante Jugendstil sokkel met drie ronde niveaus. Subtiel ingelegd met een weinig parelmoer. Begin XXste eeuw.
Elégant socle art nouveau à trois niveaux. Subtilement incrusté de nacre. Debut du XXe siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100/150 -
#268
Een grote vaas van meerkleurig Gouds aardewerk, versierd met een floraal decor.
Grand vase en faïence de Gouda polychrome, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#471
Een paar massieve verzilverd koperen fazanten.
Paire de faisans en cuivre argenté massif.No longer availableDim. L. 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#396
Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#837
Een lot van zestien Duitstalige uitgaven van Frans Masereel, alsook een Nederlandstalige uitgave en een kunstboek mbt. de kunstenaar.
Lot de seize éditions de Frans Masereel en Allemand, ainsi qu’une édition en Néerlandais et un livre d’art sur l’artiste.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#509Albert Caullet
“Bloemstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux lilas”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#512t.c.
“Abstract”. Een collage en gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
“Abstraite”. Collage et technique mixte sur papier. Porte monogramme.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 180/220 -
#595
Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en albâtre, style Empire. Balancier et clé manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/240 -
#288
Een slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableDim. L. 252 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een zilveren sigarettendoos met gewafeld motief. Gemerkt en 835‰ en een geguillocheerde zilveren sigarettenkoker (191,45 g). Gemerkt en 835‰.
Boîte à cigarettes en argent à motif gaufré. Poinçon et 835‰ ainsi qu’une boîte à cigares en argent guilloché (191,45 g) avec poinçon et 835‰.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#415
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,26 ct. en een centrale robijn van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,26 ct et d’un rubis central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1100/1200