#377F. Lebon
Een koffiemolen van hout en messing, versierd met ingelegde fruithouten biesjes.
#806
Een plooitafeltje en twee stoelen. Engeland.
#62Davidsen
“Speervisser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la lance”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 30/50 -
#16
Een eikenhouten armstoel met gecanneerde zit en rug.
#235
Bague en or trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,69 gEstimate: € 400/600 -
#262Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
#463Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
#6
Een houten dienblad op dichtklapbare voet.
#456
Petite table à abattant laquée noir à décor de paysages. Travail japonais.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80/100 -
#232
Vergulde koperen luchter met glazen roosjes. Lodewijk XV-stijl.
#340
Twee 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux chevalières en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 200/250 -
#718Manufacture Liègeois
Een Luiks jachtgeweer, versierd met gegraveerde decors. Omstreeks 1890.
Fusil de chasse liégeois à décor gravé. Vers 1890.No longer availableDim. L. 112 cmEstimate: € 200/300