Similar lots by type
-
#87
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#91
“Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Genummerd exemplaar: 212/700. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1924.
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#789Patria Magazine
Een Rouwnummer voor Koningin Astrid uitgegeven in oktober 1935. Eén herinneringsalbum over Koning Albert I.
Une édition de deuil à la mémoire de la Reine Astrid, octobre 1935. Un album de mémoir du Roi Albert I.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#181
“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#428
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#792
Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.
Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#311
“Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A - L’histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Gedrukt bij Van Dieren & Co. Antwerpen, 1945. Met stofhoes.
”Livre d’or de l’U.R.B.S.F.A. - l’Histoire du football”. Victor Boin. Ed. Leclercq & De Haas, Bruxelles. Van Dieren & Co, Anvers 1945. Avec housse anti-poussières.No longer availableEstimate: € 65/90 -
#331
“Watteau 1864 - 1721”. Een catalogus, uitgegeven naar aanleiding van de tentoonstelling te Parijs in 1985.
”Watteau 1864 - 1721”. Un catalogue en relation de l’exposition à Paris en 1985.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#698
Drie kunstboeken:- “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992.- “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965.- “Van Ensor tot Delvaux”. Een uitgave van het Museum voor Schone Kunsten Oostende naar aanleiding van een tentoonstelling in ‘96 - ‘97.
Trois livres en relation avec l’Art:- “Magritte”. David Sylvester. Ed. Mercatorfonds, 1992.- “René Magritte”. Patrick Waldberg. Ed. André De Rache, Bruxelles 1965.- “Van Ensor tot Delvaux”. Une édition du Musée des Arts d’Ostende à l’occasion d’une exposition en ‘96 -’97.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#703
Twee kunstboeken:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.
Deux livres d’Art:- “Georges Lemmen”. Roger Cardon. Ed. Gemeentekrediet. 1997.- “Albert van Dyck”. De Belder, Naeyaert & de Smedt. Ed. Mercatorfonds, 1978.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#154P. Martel
“Zicht op de Seine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la Seine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#114R. Garlé
“Moeder met kinderen in het gras bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfants dans l’herbe près de la fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#117
“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200/250 -
#293Lancel, Paris
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir brun. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#201
Een Accordiola Swingmaster accordeon, met Cassotto. In originele koffer.
Un accordéon Accordiola Swingmaster et Cassotto. Avec coffre d’origine.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 1500/2500 -
#697
Twee siervazen van verguld porselein met meerkleurige vokse danstaferelen in cartouches. Onder glazen stolpen.
Deux vases en porcelaine dorée et décors polychrome de scènes de bal populaire en cartouches. Sous cloches en verre.No longer availableDim. h: 28 (vazen) & 63 (stolpenEstimate: € 200/300 -
#699
Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.
Trois cadres, des reproductions d’anciennes gravures de vases fleuris.No longer availableDim. 61 x 87 cmEstimate: € 30/50 -
#313Dresden
“Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Couple et paniers de fruits. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700/800 -
#641
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een berglandschap bij een baai.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc d’un paysage montagnier auprès d’une baie.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 180/240 -
#730
“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
”La Toulonnaise 1823”. Une maquette.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 40/60