#419Armand Petré
“Portret van Moshe Dayan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#403Val St. Lambert
#111A. Thornburn
Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
#84Maurice LegrandPeriod: 1906 - 2004
“Sloepen op de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#257
Een rechthoekige metalen doos met daarin fantasiejuwelen, een zakhorloge een poederdoosje met emailversiering, een zilveren munt van 50 BEF (NMBS 100 jaar), armband en broches enz.
Une boîte métallique rectangulaire contenant des bijoux fantaisie, une montre de poche, une boîte à poudre à décor d'émail, une pièce de 50 BEF en argent (100 ans NMBS), un bracelet et des broches, etc.No longer availableDim. 4,5 x 17 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#153Imperial
Een messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.
#202
Een trumeauspiegel met verguld houten lijst.
#645Porcelaine de Baudour
#421
Een aardewerken vaasje met blauw glazuur.
#423
#332
Twee ingekaderde Amerikaanse Marineprenten, begin XXe eeuw.
#472Albert De Deken
“Stilleven met brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte au pain. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 300 / 400