Other lots in this auction
-
#191
Een aap van donkergepatineerd brons in futuristische stijl.
Un singe en bronze patiné foncé de style futuriste.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500 / 550 -
#508
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in uitsparingen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 220 / 280 -
#467
Een nijlpaardentand, versierd met bladeren in smeedwerk.
Une dent d'hippopotame, décorée de feuilles de fer forgé.No longer availableDim. l: 38cmEstimate: € 60 / 100 -
#237
Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.
Une applique en verre et un bougeoir en laiton avec des perles de verre colorées.No longer availableDim. h: 42 & 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#407Val Saint Lambert
Een grote geslepen vaas, onderaan gemerkt.
Un grand vase taillé, marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572
“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#685
“Hommage à Pablo Picasso”. Grand et Petit Palais, Paris 1966. Catalogus.
“Hommage à Pablo Picasso”. Grand et Petit Palais, Paris 1966. Catalogue.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#82C. Lesur
“Jong meisje.” Ovale pasteltekening op papier. Gesigneerd.
Jeune fille. Dessin ovale en pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 160 / 200 -
#70Tissot
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden geweven polsband.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet tressé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27, 56 gEstimate: € 500 / 600 -
#655
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten ornament met vrouwenhoofd. Mogelijk XVIIe eeuw. Bijgevoegd een gebeeldhouwde eikenhouten console met een Groene man, XXe eeuw.
Un ornement rond en chêne sculpté avec une tête de femme. Peut-être du 17ème siècle. Ajoutée est une console en chêne sculpté avec un homme vert, 20ème siècle.No longer availableDim. Ø: 12 cm b: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#514Barbie
The flamingo. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Le flamant. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#158
Een terra cotta voorouderbeeld van het Dakakari volk. Noord-Oost Nigeria.
Une statue d'ancêtre en terre cuite du peuple Dakakari. Nord-Est du Nigeria.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 160 / 200