Similar lots by type
-
#555Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#525Drie rechthoekige, drie ovale en drie ronde tafeldoeken ronde van Brusselse lintkant van Ø 50 cm en kleiner. We voegen er twaalf sierdoekjes van Italiaans, Frans en Brussels naaldwerk aan toe.
Trois nappes rectangulaires, trois ovales et trois rondes en ruban de dentelle de Bruxelles de Ø 50 cm et moins. Nous ajoutons douze toiles décoratives d'aiguilles italiennes, françaises et bruxelloises.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#538Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#535Een grote ovale tafelloper van Brugs grof bloemwerk. We voegen er 23 verschillende ronde en ovale sierlapjes en 10 kleine onderleggers aan toe. We voegen er een houten dienblad met kantwerk onder glas aan toe. (van 40 x 30 cm).
Un grand chemin de table ovale d'arrangements floraux grossiers de Brugs. Nous ajoutons 23 patchs décoratifs ronds et ovales différents et 10 petits sous-verres. Nous ajoutons un plateau en bois avec de la dentelle sous verre. (de 40 x 30 cm).No longer availableDim. 105 x 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#580Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.
Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.No longer availableDim. 100 x 37 en 83 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#570Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.
Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#545Een rond tafelkleed en een theedoekje met borduursel en met versiering en boorden van Brugse kloskant. We voegen er een onderlegger en zakdoekje aan toe.
Une nappe ronde et un torchon avec broderie et avec décoration et bordures de dentelle aux fuseaux de Bruges. Nous ajoutons un tapis et un mouchoir.No longer availableDim. Ø 200 cm en Ø100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#540J. Francois & Cie BruxellesEen cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.
Une cape du Cachemire et la doublure intérieure en velours à restaurer. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#620Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.No longer availableDim. H:5cmØ:12cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#524Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90 / 110 -
#152“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
#5Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.
Un lot de biscuits, composé d'un couple noble et d'une calèche.No longer availableDim. h: 15 - 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#251Een oude Philips lichtstraler voor de fysiotherapie. Met beschermiingsbrilletje. Jaren ‘40.
Un ancien radiateur de lumière Philips pour la physiothérapie. Avec lunettes de protection. Années 1940.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#514Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#396Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.No longer availableDim. 220 x 118 cmEstimate: € 50 / 70 -
#275Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
Un taureau stylisé en terre vernissée rouge. Années 70.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#29H. De Wit“Dorpszicht” & “Watermolen”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.
"Vue village" & "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#649Amédée-Ernest LynenPeriod: 1852-1938“Achterkoer”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Arrière-cour". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#106Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#171Een antieke viool met strijkstok en in koffer. Niet gemerkt.
Un violon ancien avec archet et étui. Non marqué.No longer availableDim. L:60cmEstimate: € 75 / 100

