Similar lots by type
-
#29Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#421Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor versierd.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un paysage.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#773Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.
Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 120 / 140 -
#602Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700 / 800 -
#796Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55 / 65 -
#723Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180 / 220 -
#45Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#721“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90 / 110 -
#435Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#446Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#371Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#781Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#585Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#728Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850 / 900 -
#742Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#515Een ivoren pillendoosje met twee gesculpteerde schildpadjes op het deksel.
Boîte à pilules en ivoire surmontée de deux tortues sculptées.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#475Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#799Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#747Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#426Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42 / 48
Other lots in this auction
-
#469Jeanne Van Lindt“Twee personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726Een zuil van monochroom wit gips.
Colonne en plâtre monochrome blanche.No longer availableDim. H 240 cmEstimate: € 120 / 200 -
#329Lot bestaande uit: een map “De Belgische provincies” door Ph. Dumont en J.A. Baltus. Uitgave De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, map met 6 reproducties van bekende Japanse prenten, o.m. Hokusai’s “Golf”. 8 kunstreproducties op groot formaat. Uitgegeven door Kunstkreis Luzern. En een lot varia met foto’s, drukproeven enz.
Lot comprenant une portefeuille “Les Provinces Belges” par Ph. Dumont et J.A. Baltus. Ed. De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, farde à 6 reproductions de gravure sur bois connues dont e.a. La Vague de Hokusai. 8 reproductions d’art de grande taille, éditées par Kunstkreis Luzern. Et un lot varié de photos, de bons à tirer etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#644Paula Tyssen“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#458Een oude houten hoedendoos met lederen riemen.
Boîte à chapeau en bois aux sangles en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#784Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#463BochEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence au décor de fleurs polychromes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307Een driedelig schouwgarnituur, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van arduin en rood marmer. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée trois pièces comprenant une pendule et deux cassolettes en pierre de taille et en marbre rouge. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#330Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de baguettes de saphirs ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 10,66 gEstimate: € 400 / 600 -
#666Een lot parafernalia van de vrijmetselarij, judaïsme, zwarte missen e.d.
Lot d’attirail de la maçonnerie, le judaïsme, les messes noires etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#449Jan De BelderPeriod: °1953“Poortje van het Liers begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Enige slijtage.
“Petite porte du béguinage à Lierre”. Huile sur panneau. Signé. Quelques usures.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#758Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 120

