Other lots in this auction
-
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Etude de patronne”. Een ets. Gemonorameerd binnen de plaat en gesigneerd erbuiten.
”Etude de patronne”. Une eau-forte. Porte un monogramme dans la planche et une signature hors planche.No longer availableDim. 7,5 x 6 cmEstimate: € 30/40 -
#313
Een paar bronzen wandlampen in de vorm van fakkels, versierd met glazen kralen.
Une paire de lampes murales en forme de torches, décoration de perles en verre.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#191
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl versierd met bloemen en strikken gedragen door kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 2000/3000 -
#777
“Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden.” Een kunstboek naar aanleidng van de gelijknamige tentoonstelling in het KMSK te Antwerpen in 1994.
”Octave Landuyt. Beelden en denkbeelden”. Un livre d’Art en relation avec l’exposition du même nom à Anvers, au KMSK, 1994.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,78 gEstimate: € 1200/1400 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,09 gEstimate: € 450/550 -
#663
Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière chinois avec un décor peint à la main de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140 -
#711
Een Imari schotel met meerkleurig decor van bloemen.
Un plat Imari à décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 500/600 -
#458
Een benen doosje met koperen deksel met een halfedelsteen en versierd met olifantjes. Oosters werk.
Une petite boîte en os avec un couvercle en cuivre et pierres semi-précieuses et éléphants. Oriental.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40/60 -
#192George Morland
“Boerengezin bij een boom op het erf”. Olieverf op doek. Toeschrijving van Christie’s. Herdoeking.
”Une famille de fermiers auprès d’un arbre dans la cour”. Huile sur toile. Attribué par Christie’s. A été rentoilé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 1300/1500 -
#514Alphonse De ClercqPeriod: 1868 - 1945
“Trekpaard op het jaagpad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait sur le chemin de halage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120