Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.
“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.

“Drie Chinese mannen bij een grote bloemenmand”. Een grote groep van monochroom wit porselein. Gesmede bloemetjes met meerkleurig porseleinen bloemetjes. Enkele bloemetjes licht beschadigd. Onderaan gemerkt ‘S C T’.

"Trois hommes chinois devant un grand panier de fleurs". Un grand groupe de porcelaine blanche monochrome. Fleurs forgées avec des fleurs en porcelaine multicolores. Quelques fleurs légèrement abîmées. Marqué 'SC T' en bas.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2405220487.
Category: Porselein.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #487
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #498

    Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.

    Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)
    Estimate: € 80 / 100
  • #679

    Een uitgebreid eetservies van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en vergulde decors van vogels en bloemen. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine de Limoges, orné de décors multicolores et dorés d'oiseaux et de fleurs. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #632

    Een paar zeshoekige dekselvazen met bloemen, bomen en dansende figuren.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal avec des fleurs, des arbres et des personnages dansants.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467

    Een Chinees porseleinen jardinière met famille-noire decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière en porcelaine de Chine à décor famille noire de personnages dans un paysage. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #491

    Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van perziken en aapjes in een landschap en met oren in de vorm van olifantenkoppen.

    Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de pêches et de singes dans un paysage et aux oreilles en forme de têtes d'éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurige decors met personages in cartouches.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décors polychromes de personnages dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #535

    “De hofmakerij”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt achteraan.

    “Courtiser”. Grand groupe en porcelaine polychrome allemande. Marque à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    “Twee dames”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens.

    "Deux dames". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué aux épées croisées.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #577

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers en ruiters. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan met stempel gemerkt.

    Vase balustre en poterie de Nankin à décor de guerriers et de cavaliers. Première moitié du XXe siècle. Marqué en bas avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #664

    Twe vazen uit de sixties waarvan één onderaan gemerkt; W.Germany.

    Deux vases des années 60 dont un marqué en bas ; Allemagne.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #448

    Een meerkleurig porseleinen groep met kindjes. Een blaadje van een plant en het gedicht in het handje beschadigd. Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘AI’.

    Un groupe en porcelaine multicolore avec des enfants. Une feuille d'une plante et le poème à la main endommagés. Marqué en bas d'un 'AI' couronné.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #518

    Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.

    Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #538

    “Moeder met kroost”. Een groepje van meerkleurig Meissenporselein. Gemerkt met gekruiste degens. Een duimpje beschadigd en twee speelkaarten beschadigd aan een hoekje.

    "Mère avec progéniture". Un groupe de porcelaine multicolore de Meissen. Marqué d'épées croisées. Un pouce abîmé et deux cartes à jouer abîmées sur un coin.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #315

    Een sierjardinière van Parijs’ porselein met verguld decor van bijen en gekruiste fakkels en met kopjes in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière d'ornement en porcelaine de Paris à décor doré d'abeilles et de flambeaux croisés et de petites têtes en relief. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm Ø: 21 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #527

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #618

    Een vierkante Chinees porseleinen vaas met blauw vegetaal decor op gele fond.

    Vase carré en porcelaine de Chine à décor végétal bleu sur fond jaune.
    No longer available
    Dim. h: 47,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #561

    Een schotel van Imariporselein met blauw op wit decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt.

    Plat en porcelaine d'Imari à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #541

    Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 27cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #508

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurig en verguld decor van personages en met aapjes en draakjes in reliëf.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages et de reliefs de singes et de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208

    Een opmerkelijke en rijkelijk uitgevoerde porseleinen lampenvoet met een scène van een harpspeelster met musicerende engeltjes op een balkon onder een baldakijn. Groen en wit porselein met vergulde versieringen.

    Un pied de lampe en porcelaine remarquable et richement exécuté avec une scène d'un joueur de harpe avec des anges musiciens sur un balcon sous un auvent. Porcelaine verte et blanche à décors dorés.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #78

    Een siervaas van meerkleurig porselein met bloemendecor en gedragen door twee bronzen engeltjes. Onderaan gemerkt.

    Un vase ornemental en porcelaine multicolore à décor floral et porté par deux anges en bronze. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243
    Royal Dux

    “Jager met hoorn en honden”. Een blauw-wit en vergulde groep. Gemerkt.

    "Chasseur avec corne et chiens". Un groupe bleu-blanc et plaqué or. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #558

    “Dame in bloemenjurk”. Een meerkleurig porseleinen beeld. Gemerkt met gekroonde N.

    « Dame en robe fleurie ». Une statue en porcelaine multicolore. Marqué du N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #275

    “Moeder met kroost en hondje”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt met gekruiste degens onder een ster.

    "Mère avec enfants et chien". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées sous une étoile.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #271
    Val Saint-Lambert

    Vier diverse kleine vazen van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Twee met rond voetstuk. Onderaan gemerkt en met label.

    Quatre petits vases divers en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Deux avec socle rond. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 à 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #7
    Val Saint-Lambert

    Een driedelig toiletstel en een kandelaar van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt, twee met label.

    Garniture de toilette trois pièces et bougeoir en cristal taillé incolore. Marqués en bas, deux avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 9-25cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #49

    “Driemaster op zee”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd.

    "Trois-mâts en mer". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée.
    No longer available
    Dim. 42 cm x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424

    “Tijger” & “Vogels op een bloeiende tak.” Een paar Chinese handwerkjes van natuurzijde.

    "Tigre" & "Oiseaux sur une branche fleurie”. Une paire d’ouvrages chinois en soie naturelle.
    No longer available
    Dim. 34 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #83

    “Madonna met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #698

    Een achthoekig mahoniehouten naaitafeltje op drie poten.

    Une table à couture octogonale en acajou sur trois pieds.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #643
    Maria Innocentia Hummel

    Vijf kleine beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd, jaren 1990.

    Cinq petites figurines en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées, années 1990.
    No longer available
    Dim. H. 9 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #168
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #398

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #234
    Eduard Van der Meer
    Period: 1846 - 1889

    “Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402

    “Pijproker met strohoed”. Houtskool op papier. Zonder signatuur.

    "Fumeur de pipe avec chapeau de paille". Fusain sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More