#383Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#157Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#314Limoges FranceEen porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).
A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#55Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
#141Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#497Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.
#676Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#80Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet meet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600 / 700 -
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#499Rouzbeh Tahmassian“Don’t wonder why (XXL)” Gemengde techiek op hout. Achteraan gesigneerd. Gedateerd 2021.
“Don't wonder why (XXL)” Mixed technique on wood. Signed on the back. Dated 2021.No longer availableDim. 139 x 45 x 3,5 cmEstimate: € 800 / 1200