#127Joseph D’Aste“Fête aux village”. Een verguld brons gesculpteerd beeld op stenen voet. Getiteld en gesigneerd “J.D.Aste”.
#579René CarcanPeriod: 1925-1993“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50 / 70 -
#254Stanislas WarniePeriod: 1879-1958“Vijverzicht in de herfst.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Pond view in autumn.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#637Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#406Stefano GiovannoniEen design barstoel uit ABS kunststof en verchroomd staal, in hoogte verstelbaar. Model “Bombo stool”, gemerkt Magis, ontwerp door Stefano Giovannoni.
A design bar chair made of ABS plastic and chromed steel, adjustable in height. Model “Bombo stool”, marked Magis, design by Stefano Giovannoni.No longer availableDim. 85 x 44cmEstimate: € 150 / 200 -
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#213Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
A pair of gilt bronze Louis XV candlesticks with 5 light points.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 240 / 280