#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
#355Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220 -
#702“Rivier met dam” en “Hoeve bij een bergmeer”. Olieverf op paneel.
“River with a dam” and “farm near a mountain lake”. Oil on panel.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#272Mathis Jean-Jacques"Avant-L'orage", olieverf op doek, gesigneerd. gedateerd 1933.
"Avant-L'orage" (Before the storm), oil paint on canvas, signed, dated 1933.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 150 / 200 -
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
A neogothic crucifix made of carved oak wood.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 200 / 240