#153“Sidney Shipping Co”, een houten kader met maritiem thema.
#59WiskemannEen verzilverd olie-en azijnstel met kristallen karafjes. Gemerkt; Wiskemann, 415306.
#179‘Mechlinia en Saar-Louis’, en lot van twee antieke gravures.
#40Kunst Kronach BavariaEen set van 6 onderbordjes, stijl Marion 17, 104. AL KA.
A set of 6 saucers, Marion 17 style, 104. AL KA.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#124‘Het verliefde koppel’. Olieverf op doek. Op de rug staat een toeschrijving aan Louis Faille.
#321Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#233Leo JordaensPeriod: 1944-2000’Winterlandschap met ondergaande zon’, olieverf op paneel. Getekend; L. Jordaens.
#79“Waterdraagster”. Een beeldje van tin gemonteerd als lamp.
#252Een lot van twee Aziatische vaasjes.
#149Een kunststoffen engeltje gezeten op een bal.
#43Een kleine koperen jachthoorn.
A small copper hunting horn.No longer availableOnline onlyDim. Lengte 30 cmEstimate: € 15 / 25