Similar lots by type
-
#716Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#605Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#510“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#490Fassianos, Daum FranceHoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#715Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#208“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#435Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#672Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1Een konijn van gebeeldhouwd en gepolijst steen. West-Afrika. Gesigneerd Edward.
Lapin en pierre sculptée et polie. Afrique Occidental. Signée Edward.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#603Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360 / 400 -
#754Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#600Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900 -
#423Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#610Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450 / 550 -
#539Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#755Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.
Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#310Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#424Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#583Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#618Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
Icône de fête russe. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#725“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#604Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450 / 550
Other lots in this auction
-
#47Een lot van twee twee groen glazen flessen en een stolp op houten sokkel.
Lot de deux bouteilles en verre vert et une globe sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#79Frans De Bie“Stilleven vogels”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
“Nature morte aux oiseaux”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 100 / 160 -
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983“Vaas met bloemen” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324Een album met oude en recentere Belgische en Franse Franken.
Album contenant des francs belges et français anciens et récents.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#201Edouard Paul DelabrierrePeriod: 1829-1912“Lion 1er gibier”. Een groep van groengepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Lion 1er Gibier”. Groupe en bronze à patine verte sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600 / 2000 -
#674Andor KomivesPeriod: °1958“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#341Een lot zilver, bestaande uit negen zoutvaatjes, een briefkokertje, drie flessendoppen en achttien zilveren lepeltjes, waarvan er twaalf een reeks vormen in art decostijl. 800‰.
Lot d’argent comprenant neuf salières, un étui à lettre, trois bouchons, dix-huit petite cuillères dont douze formant une suite de style art déco. 800‰.No longer availableDim. +/- 377 BrutoEstimate: € 120 / 180 -
#360Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#251Een oude Duitse zwaardbajonet met koperen handvat. Gedateerd 1875.
Baïonnette-sabre allemande à manche en cuivre. Datée 1975.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#60Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 14,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#283Een meisjesbuste met vogeltje van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Buste de jeune fille à l’oiseau. Plâtre brun. Signé et numéroté au versoNo longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Val St. LambertEen lange siercoupe van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe décorative allongée en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 30 / 40

