Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.

Drie diverse kleurloze karaffen van geslepen kristal.

Trois carafes différentes en cristal incolore taillé.
Dim. h: 37, 30 en 27 cm
SKU: 1112180278.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #278
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #327
    Limoges, France

    Een coupe op voetjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Une coupe sur pied en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #43
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met een paars ruitmotief model Jemeppe. Gemerkt.

    Un vase en cristal taillé à décor de losanges mauves modèle Jemeppe. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #505

    Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis XIII-stijl.

    Une paire de fauteuils en chêne sculpté style Louis XIII.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #28

    Een beddenpan van rood koper.

    Une chaufferette en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #559

    “Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.

    ”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #643

    Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.

    Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #531

    Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #132
    Micheline Dumont
    Period: 1923 - 1993

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347
    Copeland Late Spode

    Een serie van zes schotels met diverse wilde vogels versierd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une série de six plats, décoration d’oiseaux sauvages. Marque sous la base, numérotées.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.

    Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #694
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More