An Oriental cloisonné copper vase with etched and painted floral decor.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø9cmEstimate: € 20 / 30 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#262Een verzilverde koffie- en theeset op dienblad. Het dienblad is gemerkt Wiskemann.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60