#115Eduard CoolsBoeren erf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
Two silver-plated metal aircraft models on wooden feet. Scale 1/200. - Fokker F-27 'Friendship' - 1955 - Boeing 314 'Clipper' - 1938No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#287Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
#15Een schemerlamp van Nanking aardewerk, met decor van figuren.
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
#119Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyDim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30 / 35 -
A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 25