#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#45Een vergrootglas met parelmoeren ingelegd handvat.
A magnifying glass with mother-of-pearl inlaid handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#174P. DuvalEen lot van 2 vergulde kaders gelabelled “P Duval”.
A lot of 2 gilded frames labeled "P Duval".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#164Een paar spekstenen potjes met Egyptisch thema, waarvan 1 ornament met deel kop afgebroken.
A pair of soapstone pots with an Egyptian theme, of which 1 ornament with a partial head has broken off.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 35 / 45