#77Royal Dux Bohemia“Romantisch tafereel.” Porseleinen beeldje met blauw en goud. Onderaan gemerkt en genummerd.
“Romantic scene.” Porcelain figurine with blue and gold. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#204Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#85Een paar Chinese cloisonné vazen, 1 met verbogen voet.
A pair of Chinese cloisonné vases, 1 with bent foot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#45Een vergrootglas met parelmoeren ingelegd handvat.
A magnifying glass with mother-of-pearl inlaid handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#71Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35