#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#446Een paar zwart metalen bijzettafeltjes.
#457Een paar terracotta Bamoen pijpenkoppen, Kameroen.
#252Jules De CortPeriod: 1918-1999“De Pastorij van Wilrijk”. 2 schilderijen, 1 olieverf op doek en 1 gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"The Parsonage of Wilrijk." 2 paintings, 1 oil on canvas and 1 mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 40 x 50 cm & 19 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#550Omega AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge - Seamaster Cosmic 2000. Met weekdag indicator. Verkleuring van de wijzerplaat, en enkele krassen op het glas.
A stainless steel men's watch - Seamaster Cosmic 2000. With day indicator. Discoloration on the dial, and some scratches on the glass.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#295Lladro“Koning Caspar.” Gestileerd wit porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Mist één vinger.
"King Caspar." Stylish white porcelain figurine. Marked at the bottom. Is missing one finger.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653JWA WubaEen houten Zaanse klok met verguld bronzen sculpturen van leeuwen, Atlas met de wereld in de nek en opschrift; “Nu Elck Syn Sin”. Binnenin gemerkt, midden 20e eeuw.
#105Een pennendoosje van schildpad met vergulde initialen en opbergdoos.
#412Frans Vantongerloo“Graanschoven” & “Hoevezicht”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harvest Sheaves" & "Farmstead View". A lot of 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 10 x 17,5 & 21 x 34,5 cmEstimate: € 80 / 120 -