#401Een blauw-wit porseleinen kom met floraal decor.
A blue and white porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17 x Ø 32 cmEstimate: € 75 / 125 -
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#475Pilar Gonzalez“Frihetssymfoni”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso galerij label.
"Surreal seascape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Gallery label on the reverse.No longer availableDim. 115 x 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#190Een 14 kt wit en roze gouden ring bezet met een centrale saffier van 2,32 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,96 ct. Met certificaat.
A 14 kt white and pink gold ring set with a central sapphire of 2.32 ct. and diamonds weighing approximately 0.96 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,15 g maat: 57Estimate: € 1300 / 1500 -
#540Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#700Louis VuittonEen vintage lederen Louis Vuitton kaarthouder met monogram design.
A vintage leather Louis Vuitton card holder with monogram design.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#447Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#644Een vaas van Chinees porselein met vierkante doorsnede. Famille verte decor van personages in diverse scènes. Onderaan een merk refererend aan de Kangxi periode.
A Chinese porcelain vase with a square cross-section. Famille verte decoration of figures in various scenes. Mark at the bottom referring to the Kangxi period.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Een gesculpteerd, gepatineerd houten armstoel in Louis XV stijl met te herstofferen zitting.
A sculpted, patinated wooden armchair in Louis XV style with upholstered seat in need of reupholstering.No longer availableDim. 90 x 66 x 52 cmEstimate: € 60 / 80