#399Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.
#454Gianni BaccaroPeriod: °1953‘Dialogo Nel Tempio’ en ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, olieverf op paneel. Twee schilderijen van de Italiaanse kunstenaar Gianni Baccaro, beide gedateerd 1992 en gesigneerd.
‘Dialogo Nel Tempio’ and ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, oil on panel. Two paintings by the Italian artist Gianni Baccaro, both dated 1992 and signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#377Twee Japanse blauw-witte porseleinen bordjes in lotusvorm.
Two Japanese blue and white porcelain plates in lotus shape.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#103Een paar bronzen kandelinn de vorm van Griekse sfinxen op marmeren voet.
A pair of bronze Greek sphinx candlesticks on marble base.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#150Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,38 ct. D SI2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.38 ct, D SI2.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#80Baume & Mercier GenèveEen automatische roestvrij stalen herenhorloge, werk type 11111, serie 512018. In werkende staat. Met origineel lederen bandje.
An automatic stainless steel men's watch, model type 11111, series 512018. In working condition. With original leather strap.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#164Joop MijsbergenPeriod: 1934 -“Fleur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75. Verso getiteld met opschrift.
"Fleur." A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom. Titled with inscription on the reverse.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200