#374Een spiegel met gebeeldhouwde kader in notelaar met weelderige kuif.
A mirror in a carved walnut frame with a lush crest.No longer availableDim. h 79 x b 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#631Een set van twee Chinees porseleinen mirafiore vazen.
#369Twee Saksische munten in rood porselein, 1 Mark en 20 Mark, de laatste met vergulde rand. In foedraal.
A pair of two Saxon coins in red porcelain, 1 Mark and 20 Mark, the latter with a gilded rim. In a case.No longer availableDim. Ø 3 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
#531Een blauw en witte Chinese tulpenvaas in drie niveaus.
#219Henri CassiersPeriod: 1858-1944“La Royale Belge”, een originele chromolitho van Henri Cassiers met zegel van 21 juni 1944.
"La Royale Belge", an original chromolithograph by Henri Cassiers with a seal from June 21, 1944.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592Een uit hout gesculpteerde Mandalay Boeddha met goudkleurig patina en meerkleurige pailletten.
#195Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.
#647Twee Chinese gemberpotten, bij één ontbreekt zijn deksel, beide op een houten sokkeltje.
#270WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen. 18kt 750.
#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
An oriental woven tapestry with text and figures in a hunting scene.No longer availableDim. 180 x 121 cmEstimate: € 60 / 90