#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#81Robert van de VeldePeriod: 1895-1978“5 kinderen”. Een terracotta beeld, onderaan gesigneerd. Kleine herstelde schade aan de voet.
"5 children". A terracotta sculpture, signed at the bottom. Small repaired damage to the foot.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#24Hanfstaengl“Helene Fourment” & “Lavina”. Een paar gravures op papier. Onderaan opschrift “Peter Paul Rubens Pinx” & “Tiziano Vecellio Pinx”.
"Helene Fourment" & "Lavina". A pair of engravings on paper. Inscribed at the bottom "Peter Paul Rubens Pinx" & "Tiziano Vecellio Pinx".No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#644Een vaas van Chinees porselein met vierkante doorsnede. Famille verte decor van personages in diverse scènes. Onderaan een merk refererend aan de Kangxi periode.
A Chinese porcelain vase with a square cross-section. Famille verte decoration of figures in various scenes. Mark at the bottom referring to the Kangxi period.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#23Een stolp met vlinders op oesterschelpen.
A glass dome with butterflies on oyster shells.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een lot van 12 autominiaturen, diverse oldtimer modellen.
A lot of 12 car miniatures, various vintage car models.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#405Een Engelse houten hoekvitrine met 3 schabben en ornament bovenaan.
An English wooden corner display cabinet with 3 shelves and ornamental top.No longer availableDim. 123 x 75 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Portrait of a Gypsy". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed and dated '65 at the bottom.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180