#607Twee Art Deco beelden, één crackleware gesigneerd ‘Lejan’ van een dame met windhond; linksonder gerestaureerd. De andere een polychrome dame met ‘Scotty dog’, schade aan de polsen en hond; achteraan onleesbaar gesigneerd.
Two Art Deco sculptures, one crackleware signed 'Lejan' of a lady with a greyhound; restored at bottom left. The other one depicting a polychrome lady with a 'Scotty dog', with damage to wrists and dog; signed illegibly at back.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407Boch La LouvièreEen paar aardewerken vazen, geel en donker blauw. Gemerkt onderaan.
A pair of earthenware vases, yellow and dark blue. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Düsseldorf S. Simsun & CieEen donker houten bureautje in Engelse stijl, 8 laden met groen lederen blad. Topornamentje en sleutel manco. Gemerkt in lade.
A dark wooden desk in English style, 8 drawers with green leather top. Top ornament and missing key. Marked in drawer.No longer availableDim. 118 x 95 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598TivEen terracotta ritueel, medicinaal schaaltje met dierfiguren gesculpteerd. Afkomst Tiv, Nigeria, gebruikt bij animisme. Bijgevoegd gesculpteerd aardewerken schaaltje, Dakarkari.
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#265Een lot van 3 moderne staande lampen, waarvan 1 gechromeerde La Relco, Italy met 1 lichtpunt, 1 gechromeerde met 2 lichtpunten en 1 matzwarte met 3 lichtpunten, gemerkt Ikea. Diverse hoogtes, allen op ronde voet.
#79A. De Racourt“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#112Maurice De Vries“Surrealistische Bloemen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Surrealistic Flowers”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#667MuranoEen lot van drie Murano clowns in veelkleurige glaspasta.
A lot of three Murano clowns in multicolored glass paste.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Jos Govaerts“Zoniënwoud”, olieverf op doek, gesigneerd Jos Govaerts.
"Sonian Forest," oil on canvas, signed by Jos Govaerts.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 120 / 180 -
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
A large wooden carved Indian gate, Rajasthan 1850-1860.No longer availableDim. 270 x 170 cmEstimate: € 800 / 1200