#330Delvaux BruxellesEen beige stoffen handtas met lederen afwerking en met bijpassende spiegel.
A beige fabric handbag with leather finishing and a matching mirror.No longer availableDim. 30 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een paar eikenhouten Louis XV stijl stoelen met gesculpteerde details, gobelin zitting en geborduurd floraal decor.
A pair of oak Louis XV style chairs with carved details, tapestry seat, and embroidered floral decor.No longer availableDim. 89 x 45 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Young Lady on Horseback", oil on canvas in gilded frame, signed H. Harris.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#307Achatit“Leuchterengel”. Een paar gepatineerd kunststoffen engelen beeldjes met kaarshouder in de hand. Naar een werk van Michael Pacher. Onderaan gelabeled.
#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#661TensorEen vintage mini bureaulampje, Tensor Student model 7200.
A vintage mini desk lamp, Tensor Student model 7200.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Minton, EnglandEen uitgebreid servies met oranje rand. Type: ‘Carlton’. Minton Bone China. Compleet voor 12 personen. 5 sets borden, 2 sets kopjes en schotels. 108 stuks totaal. Jaren ‘70.
An extensive dinnerware set with an orange trim. Type: 'Carlton'. Minton Bone China. Complete for 12 people. 5 sets of plates, 2 sets of cups and saucers. 108 pieces in total. From the 1970s.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#512Emile LecomptePeriod: 1866 - 1938‘Boszicht in het Zoniënwoud’, olieverf op doek, gesigneerd Emile Lecompte en gedateerd 1933.
‘Forest view in the Sonian Forest’, oil on canvas, signed by Emile Lecompte and dated 1933.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 340 / 480 -
#662Een Aziatisch houten gesculpteerd masker van Naga Raksha met 3 Cobra’s.
An Asian wooden sculpted mask of Naga Raksha with 3 Cobras.No longer availableDim. 83 cmEstimate: € 60 / 80