#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#304Lode MarimanDrie schilderijen, olieverf op schilderspaneel, allen gesigneerd Lode Mariman. Twee winterzichten en een zicht op een poorthuis.
Three paintings, oil on panel, all signed by Lode Mariman. Two winter scenes and a view of a gatehouse.No longer availableDim. 28 x 33 cm (kader)Estimate: € 80 / 120 -
#348Villeroy & Boch“Paloma Picasso”. Een kristallen vaas, onderaan gemerkt.
"Paloma Picasso." A crystal vase, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#263GilsEen vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
#587Een paar grote Japans porseleinen Satsuma vazen met Samurai krijgstafereel en floraal decor. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Meiji, laat 19e eeuw. Zware oude restauratie aan het bovendeel van één van de vazen.
A pair of large Japanese Satsuma porcelain vases with Samurai warrior and floral decoration. Marked at the bottom. Probably Meiji period, late 19th century. Heavy old restoration on the upper part of one of the vases.No longer availableDim. 62 x Ø 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#506Een 19e eeuws Frans vitrinekastje met koperen beslag.
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
#697Folkloristisch gewaad voor kind. Rijkelijk versierd met schelpen, gekleurde stenen en metalen delen voor het audiovisuele deel van de traditionele dans kracht bij te zetten. Met bijhorend hoofddeksel. Op paspop.
Folkloric costume for children. Richly decorated with shells, colored stones, and metal parts to enhance the visual aspect of the traditional dance. With matching headgear. On mannequin.No longer availableDim. h 51 cm (enkel gewaad)Estimate: € 60 / 80 -
A set of 2 hand-painted earthenware vases, signed Many and marked Opalina 70 T at the bottom.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 40 / 60