#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#406J-LineEen lot van 6 zwartgelakte metalen bijzetmeubeltjes, waarvan 5 lage en 1 hogere, gemerkt.
A lot of 6 black-painted metal side tables, consisting of 5 low and 1 taller table, marked.No longer availableDim. 65 cm & 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Ames Mfs. Co. Chicopee Mass.Een US 1862 pattern Cavalry sabel met koperen gevest, greep van leder en draad. In metalen schede. Gemerkt "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." en genummerd.
A US 1862 pattern Cavalry saber with copper guard, leather and wire handle. In metal scabbard. Marked "U.S. ADK, 1862, Ames Mfs. Co. Chicopee Mass." and numbered.No longer availableDim. 106 cmEstimate: € 350 / 450 -
#122“Jeune femme au collier de perles". Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Verso label, toegeschreven aan Joseph Paelinck, eerste helft 19e eeuw.
"Young Woman with a Pearl Necklace". A painting, oil on canvas, marouflaged. Verso label attributed to Joseph Paelinck, first half of the 19th century.No longer availableDim. 19,5 x 17 cmEstimate: € 500 / 600 -
#249“Napoleon en Josephine”. Een paar miniatuurtjes op paneel.
#740Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.
#163Een zilveren presenteermandje met handvat, met bloemdecor. Duitse merken, 800‰. Genummerd 82775. Kleine barst aan de lange buitenrand.
A silver presentation basket with handle, decorated with flowers. German marks, 800‰. Numbered 82775. Small crack on the long outer edge.No longer availableDim. 500 g h 22 cmEstimate: € 240 / 320 -
#654Een design vaas van blauw wit glas met rode spiraal.
A design vase of blue and white glass with a red spiral.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 70 / 80 -
#95Een piêdestal in roze gevlamd marmer.
A pink veined marble pedestal.No longer availableDim. h 90 x Ø 34 cmEstimate: € 120 / 180