#694Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.
A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.No longer availableDim. 78 x Ø 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#718Vier heiligenbeelden. Een Heilig Hartbeeld van veelkleurig biscuit (H. 34 cm), en drie Madonna’s van gebeeldhouwd hout (H. 50, 33 en 33 cm).
Four religious statues. One Sacred Heart statue made of multicolored biscuit (H. 34 cm), and three Madonna statues carved from wood (H. 50, 33, and 33 cm).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#225Amphora, Campina, Austria“Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.
"Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.No longer availableDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#144Jean François PortaelsPeriod: 1818-1895“Jeunes Filles Orientales”. Een schilderij, olierverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuw.
"Young Oriental Girls". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 400 / 600 -
#227Een gedreven geel koperen jardinière. Gedecoreerd met een wapenschild met hierin een leeuw en een kroon hierboven.
A spirited yellow copper jardinière. Decorated with a coat of arms featuring a lion and a crown above it.No longer availableDim. h 116 x Ø 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#347Val Saint LambertEen kristallen lampenvoet, blauw in de massa, met kap. Gesigneerd onderaan.
#663Een Japans porseleinen lacquer vase. Verfschade aan de binnenzijde, onderaan gemerkt. Meiji.
#299Guy Van Assche‘Stilleven met olielamp en bloemen’, olieverf op doek.
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
#8Een Vieux-Paris vaas met een handbeschilderd tafereel van een verliefd koppel en achteraan een bloemenweelde.
A vieux-Paris vase with a hand-painted scene of a loving couple on one side and a profusion of flowers on the other.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.
A large wooden carved Indian gate, Rajasthan 1850-1860.No longer availableDim. 270 x 170 cmEstimate: € 800 / 1200