#521Een bronzen beeld van een beer, naar Rochard.
A bronze sculpture of a bear, in the style of Rochard.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#571Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.
A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#507Een Chinees porseleinen tuinkruk, blauw-wit met draak en floraal decor.
A Chinese porcelain garden stool, blue and white with dragon and floral decoration.No longer availableDim. 47 x Ø 34 cmEstimate: € 225 / 275 -
#433Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain saucers with floral decoration. 19th century, marked at the bottom. Provenance, labeled verso Galerie Stampaert.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Luc Lanel ChristofleEen verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.
A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.No longer availableDim. Ø 35 cm, h 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#100Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats witgouden dameshorloge bezet met 9 briljantjes en met 18 karaats witgouden polsband.
#504Erika Tomas“4 x Geometrisch abstract”. Een lot van 4 schilderijtjes op paneel. Verso gesigneerd.
"4 x Geometric abstract." A lot of 4 small paintings on panel. Signed on the back.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#465CapodimonteEen kleine groep van twee elegante personages aan een schaakbord. Begin XXste eeuw, gemerkt met de gekroonde N in blauw onder glazuur.
A small group of two elegant figures at a chessboard. Early 20th century, marked with a crowned N in blue underneath glaze.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 80 / 120