#37Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#132Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#226BeloutchHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248Een lot van 6 stuks tin en verzilverd thee en koffieservies.
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50 -
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#126Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
“Lock in Amsterdam.” Color etching. Numbered 12/350. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 41x 32 cmEstimate: € 20 / 25