A lot of ten figures in polychrome plastic, biscuit and porcelain.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#251Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf of brown glazed earthenware. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#36Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#42Een replica polyester Duitse pinhelm.
#3Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
#25OTWEen groot lot miniatuurtjes in messing. Gemerkt ‘OTW - Made in England.’
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60