#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#147Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 45 / 55 -
#30Een bronzen beeldje ‘L’amour.’
bronze statuette 'L'amour.'No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#50Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80