#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
A middle class couple in polychrome German porcelain. A chip at the rim of the high hat.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#140Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 45 / 55 -
#163Een paar hout gesculpteerde beeldjes van paarden, belegd met koper en parelmoer.
A pair of wood sculpted figurines of horses, covered with copper and mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 28cmEstimate: € 35 / 70 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
#3Een blauwe asbak van geslepen kristal en een groen vaasje VSL. Beschadigingen aan de rand.
#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60