Other lots in this auction
-
#144Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Chick Girl”, 57/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 9.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#257Een houten marqueterie kistje met een zonvormige tekening, het bovenste deel van het slotje ontbreekt.
A wooden marquetry box with a sun-shaped drawing, the top part of the lock is missing.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 34 x 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24Een lot Japans porseleinen theeservies, versierd met divers decor. Bestaande uit 15 stuks; 6 kopjes & schoteltjes, suikerpot, melkkannetje, plus theepot waarvan deksel ontbreekt en werd vervangen.
A lot of Japanese porcelain tea service, decorated with various decor. Consisting of 15 pieces; 6 cups & saucers, sugar bowl, milk jug, plus teapot whose lid is missing and was replaced.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#186Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
A lot of 3 silver plated flower pots.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#77Royal Dux Bohemia“Romantisch tafereel.” Porseleinen beeldje met blauw en goud. Onderaan gemerkt en genummerd.
“Romantic scene.” Porcelain figurine with blue and gold. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#138Maria Innocentia hummelEen Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55 -
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40


