Similar lots by type
-
#84
Een lot van vier ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs door Guiget.
Lot de quatre gravures colorées du XIXe siècle aux vues sur Paris par Guiget.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 30 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#2Van den Eynde
“Vissersboot op het droge. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd en genummerd 3/25 binnen de plaat.
“Bateau de pêche sur la rive”. Lithographie. Epreuve d’Artiste. Signée et numérotée 3/25 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#95
Een lot van drie oude gravures, bestaande uit “Les payeurs de rentes”, een voorstelling van een schilderij uit het koor van de Notre Dame te Parijs en een gravure van Stephanus Baudet.
Lot de trois gravures anciennes comprenant “Les payeurs de rentes”, une représentation d’un tableau du choir de la Notre Dame de Paris et une gravure par Stephanus Baudet.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Estimate: € 30/40 -
#88
Twee kaders met foto’s, waarbij één met een zicht op Central Park.
Deux cadres aux photographies dont une représentant Central Park.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/50 -
#87
“La 1ère Fête Flamande”, “La 4me. Fête Flamande” & “Vue d’Anvers”. Drie oude gravures naar werken van David Teniers door Jacques. Philippe. Le Bas. Eind XVIIIe eeuw.
“La 1ère fête flamande”, La 4e fête flamande” et “Vue d’Anvers”. Trois gravures anciennes d’après David Teniers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 215.00 €Dim. 58 x 76 cmEstimate: € 100/150 -
#86
Twee oude foto’s van schepen, waarbij de eerste op de lijn Hong Kong - Antwerpen uit 1899 en de tweede van de ‘Great Eastern Railway Antwerpen - Harwich’ uit 1920.
Deux anciennes photos de bateaux dont un de la ligne Hong Kong-Anvers de 1899 et l’autre du “Great Eastern Railway Antwerp-Harwich” de 1920.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/25 -
#135
Een lot van elf oude foto’s in passe-partout met zichten op Oberammergau.
Lot de onze photos anciennes dans des passe-partout avec des vues sur Oberammergau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 55/75 -
#79
Een lot grafiek, bestaande uit een print van Bensley, een zeefdruk van Van Tuerenhout, een prent met een rechtzaak als thema, een ets van Linnig en een ets van Henri Quittelier.
Lot d’estampes comprenant un print par Bensley, une sérigraphie par Van Tuerenhout, une estampe représentant un procès, une eau forte par Linnig et une eau forte par Henri Quittelier.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60 -
#76
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#94
Een lot van vier ingekaderde reproducties, waarbij Van Gogh, Emile Claus en Xavier De Cock.
Lot de quatre reproductions encadrées dont Vincent Van Gogh, Emile Claus et Xavier de Cock.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#65Frans Masereel
“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Een reproductie van een schilderij met een Engelse jachtscène.
Reproduction d’une tableau représentant une scène de chasse anglaise.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 65 cmEstimate: € 10/15 -
#69Fievez
“Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.
“Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#73
Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
Reédition d’une ancienne carte de Zélande.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 46 cmEstimate: € 20/30 -
#74
Negen grafische werken:- Walter Vaes. “Dorpszicht met een molen aan de Schelde”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat (10,5 x 12 cm).- Een reproductie van een kleurenets met vissen. Naar Teillard.- “Gouldian Finch”. Kleurenreproductie.- “Beluik”. Reproductie.- “Rosa Campanulata alba”. Reproductie naar Redouté.- “My Big Brother”. Reproductie naar Philip Boileau. Ed. Rheintal & Newman, N.Y. (zonder lijst).- “Mischief”. Reproductie naar Bessie Pease Gutmann. Ed. Gutmann & Gutmann N.Y.- “Awakenin(..)
Huit gravures:- Walter Vaes. “Vue de village au moulin aux bords de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche (10,5 x 1é cm).- Une reproduction d’une eau-forte en couleurs aux poissons. D’après Teillard.- “Gouldian finch”. Reproduction en couleurs.- “Impasse”. Reproduction.- “Rosa Campanulata Alba”. Reproduction d’après Redouté. Etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#25
Twee mandjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux corbeilles en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 23 & 14 cmEstimate: € 20/25 -
#160
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Paire de chenets en bronze de style Louis XV.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 100/150 -
#42
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#115
Een lotje zilver en verzilverd metaal, bestaande uit twee wijnstoppen, een munt in een schaaltje, een verzilverd poederdoosje en een zilveren kaasschaaf.
Petit lot d’argent et de métal argenté comprenant deux bouchons à vin, une pièce de monnaie monté dans un petit plat, une boîte à poudre argenté et une trancheuse de fromage.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 40/60 -
#128
Twee draken van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsel.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#162
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#108
Een Chinese kalligrafische set, bestaande uit een waterbakje en een stempel van leisteen, een penseellegger, een verfbakje en een waterkommetje van porselein met een draak in het decor en een stempel van speksteen. In etui.
Suite à calligraphie chinoise comprenant un bol à eau, un cachet en ardise, un porte-pinceau, une coupe à peinture et un bol à eau en porcelaine décoré d’un dragon et un cachet en pierre de lard. Dans un étui.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#22
Twee kleine houten barometer-thermometers.
Deux petits baromètres-thermomètres.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 40/60 -
#58
“Heilig Hart - Jezus en Maria” een paar biscuit beeldjes (met stolp). Er wordt een vieux Bruxelles Mariabeeldje aan toegevoegd
“Sacré Coeur” et “Jésus et Marie”. Paire de statuettes en biscuit sous globes en verre. Ainsi qu’une statuette de la Vierge en porcelaine dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 40/60 -
#14
Polychrome glazen vaas. Purper in de massa, geel gevlekte voet.
Vase en verre polychrome. Pourpre dans la masse, base aux taches jaunes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H 30,5 cmEstimate: € 15/20 -
#146
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#53Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120