Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.
61
Estimate: 3035
Catalogue #61
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    Vase en verre incolore à bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    "Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #56
    Foppapedretti

    Een elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.

    Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #62

    Een luchtertje met vier lichtpunten doorzichtig glazen en roze kraaltjes.

    Lustre à quatre points lumineux en verre transparent et perles roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #68

    Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.

    Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 - 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #111

    Een lot van 33 eieren van diverse mineralen en één van aardewerk. In twee wit aardwerken kommen.

    Un lot de 33 oeufs de divers minéraux et un de faïence. Dans deux bols en faïence blanche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.

    Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. +- h 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #46
    Goebel Crystal collection

    Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #25

    Een klein cartelklokje met console in de stijl van de Neuchateloises.

    Une petite pendule cartel à console dans le goût des Neuchâteloises.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #266

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #282
    Atlas Editions

    “Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    "Avro RJ100 'Jumbolino' - 1992". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #284
    Atlas Editions

    “Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”

    "Focke-Wulf Fw 200 'Condor' - 1937". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics"
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #267

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #57
    Corby of Windsor

    Een elektrische kamerknecht - broekenpers.

    Une presse à pantalon électrique de femme de chambre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #190

    Een Hotei van kunststof.

    Un Hotei en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #279
    Atlas Editions

    “De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    "De Havilland DH-106 'Comète' - 1949". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #64

    Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.

    Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.

    Un poisson en stéatite sculptée et un animal en verre italien coloré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 & 6 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    Trois statues africaines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #33

    Een grote fractie amethist.

    Une grande fraction d'améthyste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #154

    Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #189
    Goebel, Germany

    “Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.

    « Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #134
    Val Saint Lambert

    Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #241

    Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

    Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #221

    “Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    "Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #254

    Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.

    Une vieille jumelle militaire en laiton partiellement recouverte de cuir. Dans étui en cuir patiné. Début XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #59

    Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.

    Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #98

    Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.

    Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 46 & 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #264

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #239

    Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.

    Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More