#722
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Zadkine.
#773Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
#380
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#502
“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
#581
Een hoge eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeurtjes onder de glazen deur.
#793
Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.
#787
Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.
Een gebeeldhouwd eikenhouten archiefmeubel in Renaissancestijl met zestien uitneembare, met kalfsleder beklede archiefdozen.
Un meuble d’archives en chêne, style Renaissance à seize boîtes amovibles à revêtement de vachette.No longer availableDim. 184 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Beloutsj
Een handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#7
Une garniture de bureau en porcelaine de Bruxelles, décoration de motifs dorés et d’un lion couché polychrome, en dessous une devise belge. XIXème siècle. Pas de récipients.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#265
Une bague pour hommes en or blanc et rose sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,43 gEstimate: € 700 / 800