Drie etsen:- “St. Bonifaciusbrug te Brugge”. Genummerd 9/100 en gesigneerd buiten de plaat.- “Kapel te Schelle”. Genummerd 32/50 en gesigneerd buiten de plaat.- “De rede te Lokeren”. Genummerd 31/50 en gesigneerd buiten de plaat.
Romain Malfliet

Drie etsen: - “St. Bonifaciusbrug te Brugge”. Genummerd 9/100 en gesigneerd buiten de plaat. - “Kapel te Schelle”. Genummerd 32/50 en gesigneerd buiten de plaat. - “De rede te Lokeren”. Genummerd 31/50 en gesigneerd buiten de plaat.

Trois eaux-fortes: - “Pont St-Boniface à Bruges”. Numérotée 9/100 et signée hors planche. - “Chapelle à Schelle”. Numérotée 32/50 et signée hors planche. - “La Rade de Lokeren”. Numérotée 31/50 et signée hors planche.
SKU: 2909150074.
Category: Grafiek.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #74
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Malfliet

  • #62
    Romain Malfliet

    “Verloren Brood, Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.

    “Verloren Brood, Anvers”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.
    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50

  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62
    Romain Malfliet

    Dim. 34 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00