#74“Vrouwelijke heilige”. Olieverf op koper. Vlaamse School, vroeg XIXde eeuw. Letsels.
"Female saint." Oil on copper. Flemish School, early 19th century. Injuries.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#9“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Street scene". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 19 x 9cmEstimate: € 25 / 50 -
#107Een opgezette zeeotter in presentatiekist.
A stuffed sea otter in a presentation case.No longer availableDim. 40 x 87 x 25 cmEstimate: € 230 / 300 -
#529Fred BervoetsPeriod: °1942“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#318Spirou HebdomadaireEen lot van 50 vintage Spirou magazines, Franstalige reeks, medio 1955. Publications hebdomadaires, 18e annee.
#39‘Stilleven met bloemenvaas’, olieverf op paneel, rechts onder gesigneerd.
'Still life with flower vase', oil on panel, signed lower right.No longer availableDim. h 50 x b 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Een moderne witte glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 tiers in a cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 75 / 100 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,75 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.75 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#122Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“ L'enseignement de la Vierge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"The Teaching of the Virgin." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 33cmEstimate: € 125 / 175