#700ChanelEen zijden sjaal met het logo. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
A tall floor lamp with a blue glass pasta shade.No longer availableDim. h 205, Ø 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#329Een houten kwartvormig hoekrekje met draaipoten en 3 verdiepen.
#99“Vlaamse acteurs”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Flemish actors." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 90 x 130cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
#218Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.
A wooden polychromed Corpus Christi sculpture. Arms missing. Late 17th century.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 250 -
#85Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
A French porcelain jardinière with floral decoration and dragon heads. 1 piece of dragon ear is missing.No longer availableDim. 42 x 23cmEstimate: € 100 / 150 -
#319Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
#420Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 280 / 320 -
#61Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100