#158Lladro‘Springtime in Japan’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1445 in originele verpakking.
#169Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914“Kerkgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200 / 300 -
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#93Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard geschikt voor het afspelen van 2 minuten wasrollen. Deze Standard gemaakt in USA is voorzien van een banner transfer met het opschrift Edison Standard Phonograph. Er bij zijn 7 wasrollen waarvan 4 in goede staat en 3 gebroken/gebarsten, alle 7 in hun originele doosje.
Thomas Alva Edison Phonograph Model Standard suitable for playing 2-minute wax cylinders. This Standard, made in the USA, features a banner transfer with the inscription Edison Standard Phonograph. Included are 7 wax cylinders, of which 4 are in good condition and 3 are broken/cracked, all in their original cases.No longer availableDim. 27 x 32 x 23 cmEstimate: € 400 / 600 -
#236Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
#323Een cachepot van porcelaine de Paris, een sierschotel van Pillivuyt gemerkt en een melkkannetje.
A flower pot made of porcelain from Paris, a decorative plate by Pillivuyt with markings, and a milk jug.No longer availableDim. h: 17 cm 15 cm l: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Een Chinese cloisonné vaas met meerkleurig floraal decor op houten sokkel.
#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#385Een vintage goudkleurige bar-cart met 2 fumé glazen bladen.
#16Een bijzettafeltje met rond marmeren blad, 3 ijzeren poten met brons gesculpteerde bokkenhoofden en hoeven.
A side table with a round marble top, 3 iron legs with bronze sculpted goat heads and hooves.No longer availableDim. 53 x Ø40cmEstimate: € 80 / 100