#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#522Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Man with Hat." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 120 x 60cmEstimate: € 150 / 200 -
#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#527-Een bronzen beeldje van een uitdagende vrouw in een wasmand.
A bronze statue of a provocative woman in a laundry basket.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 380 / 420 -
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#31WiskemannEen Wiskemann koffie en thee servies, bestaande uit koffie, thee -en melkkan, suikerpot en dienblad.
#627Een gesculpteerd houten masker. Kwele Congo-Brazzaville.
#168CartierEen tafeklokje, Must de Cartier model Lapis in Art-Deco stijl van ca. 1980 met vergulde delen en lapis lazuli pasta rand met originele etui en mapje met certificaat en handleiding.
#485Een massief eiken tafel, de verlengstukken ontbreken.
#187A. Gennai“Dame met kap”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd, medio 1900.
#415Een Chinese hardhouten sokkel met roze marmeren blad.
A Chinese hardwood pedestal with a pink marble top.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 100 / 120