#681Lladro‘First Ballet’, een Lladro beeld, modelnr 5714 in originele verpakking.
"First Ballet," a Lladro figurine, model number 5714, in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#350Gianni VersaceTwee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#535Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
A mahogany secretary desk with writing flap and 3 drawers. English style.No longer availableDim. 135 x 51 x 123Estimate: € 200 / 250 -
#377Een lot toeristische beeldjes, Afrikaanse en Chinese beeldjes, waaronder 5 miniaturen met kleine gebreken.
A collection of tourist figurines, including African and Chinese figurines, 5 of which have minor flaws.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#281WiskemannEen lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
#303Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen, getekend Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and green, signed Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#507-Een modern bronzen beeld van een hurkende vrouw. Naar Henri Laurens. Postume geut.
A modern bronze sculpture of a crouching woman. After Henri Laurens. Posthumous casting.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 850 / 900 -
#652P. Loic“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
#648Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#595GlamorEen vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.
A vintage Glamor diamond lamp from the second half of the previous century.No longer availableDim. 33 x 48cmEstimate: € 80 / 120