#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#534Keth Haring FoundationPeriod: °1953“Compositie met figuren”. Genummerd 85/150 en in de plaat gesigneerd met stempel en droogstempel.
#262A. Zwanenberg“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#494Hubert De Vries“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
#439“Geabstraheerd portret” & “Abstract”. Een lot van twee schilderijen, gemengde techniek op papier.
"Abstract portrait" & "Abstract". A lot of two paintings, mixed media on paper.No longer availableDim. 53 x 42cmEstimate: € 300 / 500 -
#684Een antiek massief eiken bijzettafeltje.
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#22RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A silver brooch with leaf motif and old-cut diamonds, with a total weight of approximately 0.90 ct. End of the 19th century.No longer availableDim. 4 x 5,5 cm 15,86 gEstimate: € 300 / 400