#529Fred BervoetsPeriod: °1942“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
#690Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Small damage to the dial.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#357Lladro‘Kiyoko Geisha’, een Lladro beeld, modelnr 1450 in originele verpakking.
"Kiyoko Geisha", a Lladro figurine, model number 1450 in original packaging.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251Les etains des potstainiers hutoisEen lampenvoet met een kap van glas in lood in de stijl van Tiffany. Gemerkt met label “Les etains des potstainiers hutois”.
A lamp base with a stained glass shade in the style of Tiffany. Marked with the label "Les etains des potstainiers hutois".No longer availableDim. 61 x 41cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#428Edgard AubryEen aardewerk vaas met drip-glaze, ca 1930, onderaan gemerkt Aubry Edgard, Bouffioulx.
An earthenware vase with drip-glaze, ca 1930, marked Aubry Edgard, Bouffioulx.No longer availableDim. h 32 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#88Lladro‘In No Hurry’, een Lladro beeld, modelnr 5679 in originele doos.
'In No Hurry', a Lladro figurine, model number 5679 in original box.No longer availableDim. H: 15cm L: 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#119Maurice SchelckPeriod: 1906-1978“Winters rivierzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter river view." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 61 x 79 cmEstimate: € 300 / 500