#656Een lot van 6 salonstoelen met gestoffeerde fluwelen zitting.
A set of 6 salon chairs with upholstered velvet seats.No longer availableDim. 95 x 50 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#643André Franquin“Franquin Collectie”. Een intergrale set Guust Flater albums deel 1 t/m 5 . In kunstleer gebonden luxe uitgave 1984-1985, door Rombaldi. Bijgevoegd de softcover strip “Zwartkijken Kompleet”, uitgave door Arboris.
"Franquin Collection". A complete set of Guust Flater albums, volumes 1 to 5. Deluxe edition bound in faux leather, 1984-1985, by Rombaldi. Includes the softcover comic "Zwartkijken Kompleet," published by Arboris.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#163Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#348GeroEen bestekkoffer met een modern verzilverd metalen bestek met een rozenmotief.
A cutlery case with a modern silver-plated metal cutlery set featuring a rose motif.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#467Een Chinees cloisonné ei met bloemendecor in reliëf. Op houten sokkel.
#155Anna A. Solovjova‘Tolstoi met paard en ploeg’, een gietijzeren beeld van de Kasli fabriek uit Rusland, 1912, draagt handtekening Solovjova en de stempel van de fabriek. Postume geut.
#267Lladro‘Agressive Goose’, een Lladro beeld, modelnr 1288 in originele verpakking.
'Aggressive Goose', a Lladro sculpture, model number 1288 in original packaging.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50