#222Héléne Dubourg“Dame aan de kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lady on the Quay." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 160 / 200 -
#563-Een penseelkoker van blauw en wit Chinees porselein met een drakendecor.
A brush holder of blue and white Chinese porcelain with a dragon decoration.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#406Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#28Een lot van 7 porseleinen wijwatervaten. Waaronder een gedeelte Brussels porselein.
#268Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met blauw in de massa.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with blue in the glass.No longer availableDim. 23 x 12,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#25- GoebelEen zittende kat van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine herstelling aan een oor.
A seated cat made of polychrome porcelain. Marked at the bottom. Small repair to one ear.No longer availableDim. H.28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#507-Een modern bronzen beeld van een hurkende vrouw. Naar Henri Laurens. Postume geut.
A modern bronze sculpture of a crouching woman. After Henri Laurens. Posthumous casting.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 850 / 900 -
#550Een 18 kt geelgouden broche bezet met een grote citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with a large citrine of approximately 15 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 300 / 400 -
#472Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Groene man”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
"Green man". A painting, oil on paper. Signed and dated '96 at the bottom.No longer availableEstimate: € 100 / 200