#83Val Saint LambertEen vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa, onderaan gemerkt.
#680Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#360Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#463TD160 ThorensEen vintage platenspeler van het gerenomeerde mer Thorens, model TD160 met het originele instructieboekje. Thorens single-adapter ontbreekt en rechts achter een stukje aan het scharnier van de plexi stofkap afgebroken maar nog steeds functioneel.
A vintage turntable by the renowned brand Thorens, model TD160, with the original instruction manual. Thorens single adapter is missing, and there is a small piece broken off from the hinge of the plexiglass dust cover, but it is still functional.No longer availableDim. 15 x 44 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#260Een 18kt witgouden hanger met ketting met een citrine in briollete geslepen en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,28 ct.
An 18kt white gold pendant with necklace, featuring a briolette-cut citrine and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.28 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 800 / 900 -
#7Een verzilverde suikerschaal met lepel uit het begin van de 20ste eeuw met de voorstelling van 2 libellen, in zijn originele etui.
A silver plated sugar bowl with spoon from the early 20th century depicting 2 dragonflies, in its original case.No longer availableDim. 6 x 17 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#429Freule De Jonge“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
"Village View". A painting, watercolor on paper. Signed on the back with inscription, dated 1911.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 120 / 180 -
#582Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
A round butler mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 63 cmEstimate: € 70 / 100