#578Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#573-Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#579-Een wandspiegel met kandelaars. Met grijs gepatpineerde lijst.
A wall mirror with candle holders. With a gray patinated frame.No longer availableDim. H76 x 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#365Jean Marie Massoud Design“Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.
#140Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#359Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.
#337Beeld van kunststof op glas, de achterkant van een naakte dame.
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18 kt yellow gold earrings, each set with a pearl.No longer availableDim. 5,17 gEstimate: € 280 / 350 -
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
"Picador, woman and horse," a linocut by Pablo Picasso, dated 1954.No longer availableDim. 24x28 cmEstimate: € 200 / 300