#81Hergé“Kuifje Collectie, het komplete werk van Hergé”, uitgegeven door Lekturama. Een lot van 20 hardcover verzamelalbums, inclusief box met 8 mini-albums. Bijgevoegd mini-album “Kuifje in het land van de Sovjets”, en een lotje speelkaarten.
"Tintin Collection, the complete works of Hergé", published by Lekturama. A lot of 20 hardcover collector's albums, including a box with 8 mini-albums. Included mini-album "Tintin in the Land of the Soviets", and a set of playing cards.No longer availableEstimate: € 150 / 175 -
#434“Buitenzorg met flamboyant”. Een schilderij, olieverf op board. Indonesisch thema. Opschrift achteraan. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Buitenzorg with flamboyant". A painting, oil on board. Indonesian theme. Inscription at the back. Signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 250 / 350 -
#698Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#537Aristide De RanieriEen bronzen beeld van een meisje. Draagt een handtekening. Postume geut.
A bronze statue of a girl. Bears a signature. Posthumous cast.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#297Lladro‘Fragrant bouquet’, een Lladro beeld, modelnr 05862 in originele verpakking.
"Fragrant Bouquet", a Lladro figurine, model number 05862 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313‘Boîtes de Spa’, een lot van 4 handbeschilderde doosjes en een pennenbakje, ca 1900.
'Boîtes de Spa', a lot of 4 hand-painted boxes and a pen holder, ca 1900.No longer availableDim. 6.5 x 25 x 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#468Een paar Imari porseleinen vazen als olielamp. Op koperen voet. Met kapjes van geëtst glas.
A pair of Imari porcelain vases converted into oil lamps. On a copper base. With etched glass shades.No longer availableDim. h 39 cm (+ 17 cm)Estimate: € 100 / 120