#330Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.73 ct. G - SI1 - VS2.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#319Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#143František Jirák TATRAPeriod: 1960“Monti 300”. Een vintage mid-century design highboard bestaande uit 2 aansluitende delen met bovenaan glazen schuifdeuren, onderaan 1 met middenverdiep en schuifdeur en 1 met deur en 5 laden. Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
#211Limoges FranceEen uitgebreid porseleinen handgeschilderd servies met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#281WiskemannEen lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
#666Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#107Een opgezette zeeotter in presentatiekist.
A stuffed sea otter in a presentation case.No longer availableDim. 40 x 87 x 25 cmEstimate: € 230 / 300 -
#619J. H. Schaareman“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1948.
"Village view". Oil on canvas. Signed and dated 1948 on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 80 / 120 -
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180