#476NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.No longer availableDim. 305 x 200cmEstimate: € 275 / 325 -
#473Een polychroom Chinees porseleinen vaas met bloemendecor.
A polychrome Chinese porcelain vase with floral decoration.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#605Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#418Een paar geometrisch gevormd, kunstbronzen kandelaars.
#510Een 18 kt geelgouden zakhorloge.
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
A polychrome porcelain coffee pot with two levels. Hand-painted decoration. Marked on the bottom. Bears the signature P. Bénech, after a design from 1850.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#633Een 19de eeuwse Japanse houten sculptuur, in twee delen van een wijze op een lotusbloem.
#433Een gesculpteerd houten Antropomorfe kruik. Mangbetu DRC.
A carved wooden anthropomorphic jar. Mangbetu DRC.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
A black and red marble crucifix with brass crucifix.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80