Other lots in this auction
-
#108Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
A silver dish with organic design, 290 grams, marked 800. -
#11029 diverse munten en penningen: - 1 x 100 Zloty 1977 “Wisent”, Ag 625/1000, 16.5 g.- 11 x 50 BEF, Mercurius & Boudewijn I, Ag 835/1000, 12.5 g.- 1 x 20 BEF, Boudewijn I, Ag 835/1000, 8 g.- 8 x 100 BEF, Dynastie, Ag 835/1000, 18 g.- 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g.- 1 x Canadese Dollar, 1981, Ag 500/1000.- 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter , Ag 999.99/1000, 15.1 g.- 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964. Ag 900/1000
29 diverse coins and tokens: - 1 x 100 Zloty 1977 "Wisent", Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercury & Baudouin I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Baudouin I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynasty, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadian Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter, Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964, Ag 900/1000. -
#318Een Chinese dekselvaas met een decor van meubilair en vazen. Niet gestempeld.
A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped. -
#233Veertien diverse decoraties, overwegend Belgisch uit de Wereldoorlogen, een Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen “Für Arbeit zum Schutse Deutschlands” (mogelijk voor iemand van de Organisation Todt), enkele frontstrepen en sergeantslatten en een leeuwtje voor op een rekrutenmuts ‘een z.g. “pisser”).
Fourteen assorted decorations, mainly Belgian from the World Wars, a Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen "Für Arbeit zum Schutse Deutschlands" (possibly for a member of the Organisation Todt), some service stripes and sergeant stripes, and a lion insignia for a recruit cap (a so-called "pisser").Place a bid ›Estimate: € 80 / 100 -
#3Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
A collection of French-language manuscripts, dated 1771-72. Added is a frame with a letter and a card from Madame Grollier, 'On y trouve des appartements meublés à tout prix'. -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#267Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.
A set of two brass wall lamps in Louis XVI style. -
#351Een lot van 2 Nigeriaanse ceremoniele bronzen dolken, bij één ontbreekt een figuur op het handvat.
A lot of 2 Nigerian ceremonial bronze daggers, one missing a figure on the handle. -
#2Een lot van 2 militaire landkaarten, Zuidelijk operatie tooneel (papier op doek) en Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (papier).
A lot of 2 military maps, Southern operational theater (paper on canvas) and Deutsche Heereskarte - Strasenkarte Skandinavien (paper). -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#384Een cilindervormige Chinese vaas met verguld geometrisch en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A cylindrical Chinese vase with gilded geometric and floral decoration. Marked at the bottom. -
#327Een ceremonieel Afrikaans Mambele zwaard, stalen lemmet en houten handvat.
A ceremonial African Mambele sword, steel blade and wooden handle.


