#450
Een art nouveau inktstel van brons en marmer.
#686
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#301Meinel & Herold
Een oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.
#477
Een bronzen Boeddhahoofd met vier gezichten. Onderaan gemerkt.
#76Olyslager, Antwerpen
Een oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
Un ancien coffre pour voiture à deux compartiments séparés et amovibles.No longer availableDim. l:91 dmEstimate: € 80/100 -
#18
#108
“Bloemenmeisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#487
“Ghau”. Tibetaanse reisaltaartje van metaal. In een zijden hoesje.
#455Schmid
Een pendule in de stijl van Neuchatel.
#420
Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#639
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
#691
Een schenkkan van Luiks glas omstreeks 1910.
Une verseuse en verre de Liège. Vers 1910.No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 50/80