Other lots in this auction
-
#36Een grenenhouten meesterstuk in de vorm van een tweedeursgarderobe met een lade onderaan.
Un meuble de maitrise en pin sous la forme d'une armoire à deux portes avec un tiroir en bas.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#627Twee gedreven messingen Ottomaanse gordeldozen. Tweede helft 19de eeuw.
Deux boîtes de ceinture à cartouches ottomanes en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#153Drie ovale zilveren schaaltjes, waarvan twee met ajourwerk. Duitse keuren voor 925, 835 en 800 ‰ respectievelijk.
Trois plats ovales en argent, deux ajourés. Poinçons allemands pour 925, 835 et 800 ‰ respectivement.No longer availableDim. 780 gEstimate: € 100 / 150 -
#191Een paar Moriaankandelaartjes.
Quelques chandeliers morians.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 260 / 300 -
#645Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#368Een serveerbestek (2 delig) van verzilverd metaal en been (Pypers-Ramboux) en een vierdelige geboorteset van verzilverd metaal (Tilquin). Beide in oorspronkelijk etui.
Une coutellerie de service (2 pièces) en métal argenté et os (Pypers-Ramboux) et un ensemble de naissance en quatre pièces en métal argenté (Tilquin). Les deux dans leur écrin d'origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#132Raymond Buelens“Winter in ‘t bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1991. Achteraan met certificaat.
L'hiver dans la forêt . Huile sur panneau. Signée et datée 1991. Dos avec certificat.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#815Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#106Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.
Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.No longer availableDim. b: 102 x 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Een kristallen sac-à-perles.
Un sac à perles en cristal.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#494Benny Want“De veerman van de Styx”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
Le passeur du Styx . Huile sur panneau. Signée et datée 92.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#778Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60







