Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.

Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.

Trois bols repoussés en jade vert et argent.
Dim. h: 5 cm Ø 10 cm en 4 cm Ø 7,5 cm
SKU: 2306200228.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #228
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een grenenhouten meesterstuk in de vorm van een tweedeursgarderobe met een lade onderaan.

    Un meuble de maitrise en pin sous la forme d'une armoire à deux portes avec un tiroir en bas.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #627

    Twee gedreven messingen Ottomaanse gordeldozen. Tweede helft 19de eeuw.

    Deux boîtes de ceinture à cartouches ottomanes en laiton repoussé. Deuxième moitié du 19e siècle.
    No longer available
    Dim. 12 x 10 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #153

    Drie ovale zilveren schaaltjes, waarvan twee met ajourwerk. Duitse keuren voor 925, 835 en 800 ‰ respectievelijk.

    Trois plats ovales en argent, deux ajourés. Poinçons allemands pour 925, 835 et 800 ‰ respectivement.
    No longer available
    Dim. 780 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #191

    Een paar Moriaankandelaartjes.

    Quelques chandeliers morians.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #645

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #368

    Een serveerbestek (2 delig) van verzilverd metaal en been (Pypers-Ramboux) en een vierdelige geboorteset van verzilverd metaal (Tilquin). Beide in oorspronkelijk etui.

    Une coutellerie de service (2 pièces) en métal argenté et os (Pypers-Ramboux) et un ensemble de naissance en quatre pièces en métal argenté (Tilquin). Les deux dans leur écrin d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #132
    Raymond Buelens

    “Winter in ‘t bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1991. Achteraan met certificaat.

    L'hiver dans la forêt . Huile sur panneau. Signée et datée 1991. Dos avec certificat.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #815

    Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.

    Deux chaises et deux fauteuils formant suite.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #106

    Een grenenhouten koffer met drie compartimenten en drie laden onderaan.

    Un coffre en pin avec trois compartiments et trois tiroirs en bas.
    No longer available
    Dim. b: 102 x 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #579

    Een kristallen sac-à-perles.

    Un sac à perles en cristal.
    No longer available
    Dim. L. 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #494
    Benny Want

    “De veerman van de Styx”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.

    Le passeur du Styx . Huile sur panneau. Signée et datée 92.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #778

    Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.

    Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More