#329
“Frisiae. Kaart van Friesland en omstreken.” Ingekleurde gravure.
#72Alberte Fourie
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#613
Drie verschillende vaasjes van blauw wit Chinees porselein.
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#362
Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75/100 -
#96
Een commode met een grote en drie kleine lade en een openend blad.
#542Val Saint Lambert
Een lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.
#500Valentine Désir Bruxelles
Jupe et boléro assortis en velours noir sertis d'un col de dentelle à l'aiguille beige au fil d'or et de dentelle noire victorienne à larges fleurs brodées.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#336
Een bijzetmeubeltje met een deurtje en een lade.
Meuble d'appoint avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 92 x 36 x 27 cmEstimate: € 35/45 -
#47Val Saint Lambert
Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.
#233
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80/120 -
#160
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 450/550