Similar lots by type
-
#445
Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#383
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#21Murano
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#377
Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#28
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#388
Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.
Un lot de trois cloches en verre, dont deux avec vases cornus de Bruxelles. Deux sans socles.No longer availableDim. h: 35 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#789
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#333
Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 40/60 -
#419
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#153
Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#450
Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#753
Een gesatineerde kleurloze schenkkan.
Une verseuse incolore satinée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#465
Een art deco vaas van groen glas.
Un vase Art Déco en verre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 26/30 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32/40
Other lots in this auction
-
#339
Drie reproducties van iconen, waarbij één met Sterling zilveren riza.
Trois reproductions d’icônes, dont une avec un riza en argent Sterling.No longer availableDim. 18 x 16 - 29 x 25 cmEstimate: € 45/60 -
#431
The spirit of extacy. Verzilverd metalen beeldje.
”The spirit of extacy”. Une statue en métal.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 30/50 -
#323Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren kruisbeeld, versierd met rozen en een losse rozentak. Beide gesigneerd.
Un crucifix en fonte au décor de roses et une branche de rosier détachée. Signés.No longer availableDim. h: 45 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120/180 -
#74Victor Hulot
“Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tempête en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#112
Een taartschep, een slabestek met been en twee vorken en twee lepels van zilver. Gemerkt en in originele doos.
Une pelle à tarte, un couvert à salade décoré d’os et deux cuillères en argent. Avec marques et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#134
“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100/160 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#180
Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#775
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40/50 -
#151
Tweemaster zeilboot uit rood en geel koper.
Un voilier à deux mats en cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h 101 cm & L 112 cmEstimate: € 80/120