#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20/25 -
#667
Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#177George William Adams
Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.
#30
#159
Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.
#637
Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#244Peter Olsen
“Landschap met vijver en visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#581
#450
Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#682
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#408
Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
A blue and white porcelain Chinese vase. Decor with peacock.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80/120 -
#593Val Saint Lambert
Een paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
A pair of amber Art Deco vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40/60