Other lots in this auction
-
#377Gevarieerd lot: Postzegels Liechtenstein 2011 t.e.m. 2015 (volledig), Engeland 1984, ‘85, ‘87, ‘88 (volledig). Privé-uitgave Orval. A4-insteekalbum met diverse zegels en blokken. Lot Belgische briefkaarten. Honderden diverse postzegels. Een album met foto’s van locomotieven e.d.
Un lot varié: timbres postes de Liechtenstein de 2011 à 2014-5 (complèt), Angleterre 1984,’85,’87,’88 ( complet). Edition privée Orval. Album A4 aux timbres et blocs divers. Lot de cartes postales belges. Des centaines de timbres dépareillés. Un album à photos de locomotives. Et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#262Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#240Een lang grijs parelhalssnoer.
Un long collier de perles grises.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 150 / 200 -
#310Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met drie schapulieren.
Un porte-clé en or jaune 18 ct et trois scapulaires.No longer availableDim. 42,02 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#207Een paar vazen van cloisoné op brons, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#449Roelant“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#168“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 72 cmEstimate: € 220 / 280 -
#3Een lot chinoiserie, bestaande uit een vaasje, drie Fo-hondjes, twee houten beeldjes en een zittende Boeddha.
Un lot de porcelaine chinoise, comprenant un petit vase, trois chiens Fô, deux statues en bois et un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#165Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de deux perles.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#282Michelline Wiser“Ondergaande zon boven de Noordzee”. Aquarel. Gesigneerd.
”Le soleil qui se couche, Mer du Nord”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 70 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Vrouw aan tafel”. Potloodschets. Gesigneerd.
”Femme à table”. Une esquisse au crayon. Signée.No longer availableDim. 16 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 3,45 ct.
Un collier en or blanc 18 ct serti de diamants et marquises ayant un poids total de ± 3,45 ct.No longer availableDim. 27,55 gEstimate: € 2300 / 2500

