Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje meet voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).

Drie groene vazen van geslepen kristal. Eén met een hoge, rechte rand (H. 18 cm), één kratervaasje met voetstuk en onderaan gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm) en een blauwachtige groene vaas (H. 18 cm).

Trois vases en cristal taillé vert. L’un avec bord haut et droit (H. 18 cm), un vase cratère sur piédouche et marque Val Saint-Lambert sous la bae (H. 15 cm) et le dernier bleu-vert (H. 18 cm).
Dim. Ø 25 cm
SKU: 0402200431.
Category: Kristal.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233
    A. Lanternier & C°, Limoges

    Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.

    Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #411

    Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.

    Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #803

    Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).

    Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
    No longer available
    Dim. H. 15 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #138
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #463
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #453

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.

    Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #727

    Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.

    Grand lot varié de cristaux et de verres.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #231

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #761
    Val Saint-Lambert

    Een art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.

    Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261
    Val Saint-Lambert

    Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.

    Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #421
    Lofty Crystal & Crystal

    Een tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.

    Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #831

    Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.

    Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.
    No longer available
    Dim. L. 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #483

    Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.

    Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #438
    Val St. Lambert

    Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 8 & 22 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #847

    Een lot van zeven verschillende porseleinen apothekerspotten.

    Lot de sept différents pot de pharmacie.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #67
    Céramique de Bruxelles

    Een art deco vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Decor 501.

    Vase art déco een faïence avec décor polychrome d’une corbeille fleurie. Marque sous la base, modèle 501.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #410

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen en hanger, drie ringen en een versiering met pareltjes en koraal.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, ainsi qu’un pendentif, trois bagues et une décoration aux perles et corail.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #738
    D.R.G.M Krone

    Een Duitse luchtdrukkarabijn.

    Carabin à air allemand.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.

    Chevalière en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,18 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #227

    Een bronzen panter.

    Panthère en bronze.
    No longer available
    Dim. 18 x 47 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #605
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #751

    Een vaas van Murano glas.

    Vase en verre de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #254
    Felix Eyskens

    “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.

    “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Signée et datée 1930.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #4

    Partij munten en medailles in twee koffertjes en een muntenmap. Eén koffertje van hout met inlegwerk (manco’s) en reliëfsculptuur, het andere een oud metalen geldkistje. Courante geldstukken vanaf medio de XIXde eeuw. Herdenkingsplaquettes van Antwerpen, W.O. I enz.

    Collection de monnaies et médailles dans deux coffret et une farde. Un coffret en bois incrusté (manquants) et aux reliefs sculptés, l’autre un coffret à monnaie en métal. Pièces de monnaie courantes dès le milieu du XIXe siècle. Plaquettes commémoratives d’Anvers, la Grande Guerre etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #98
    Val St. Lambert

    Een paar kandelaars van deels gesatineerd kleurloos glas, versierd met vogelkoppen. Gemerkt.

    Paire de candélabres partiellement en verre satiné incolore décorés de têtes d’oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #602
    Marinella Pirelli

    “Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.

    ”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More