Similar lots by type
-
#438Val St. Lambert
Een vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60/100 -
#831
Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.
Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 30/40 -
#233A. Lanternier & C°, Limoges
Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.
Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/No longer availableEstimate: € 200/240 -
#463Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#421Lofty Crystal & Crystal
Een tafelklok van geel kristal. Het uurwerk gemerkt Junghans Quartz.
Pendule de table en cristal jaune. Mouvement marqué Junghans Quartz.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#411
Een serie van zes glazen van geslepen kristal in zes kleuren. Gaaf.
Suite de six verres en cristal taillé en six couleurs.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60/80 -
#453
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier in briljant geslepen kristallen presse-papiers, drie glazen karaffen, een paar windlichten en een stolp.
Lot de cristaux et de verres incolores comprenant quatre presse-papiers en cristal taillé en diamant, trois carafes en verre, une paire de photophores et une globe.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400/450 -
#483
Een ronde geslepen kristallen coupe, deels groen gekleurd in de massa. Kleine herstelling aan de bovenrand. Gemerkt met label.
Coupe ronde en cristal taillé partiellement coloré vert dans la masse. Petite réparation au bord. Marque avec étiquette.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#138Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé partiellement coloré vert dans laa masse, décor aux losanges. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#261Val Saint-Lambert
Een langwerpige kristallen karaf en vijf dito hoogstammige wijnglazen in diverse kleuren. De karaf gemerkt met label.
Carafe allongée en cristal accompagnée de cinq verres à vin hauts de couleurs différentes. Carafe avec étiquette.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 60/80 -
#761Val Saint-Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.
Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80/120 -
#803
Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#727
Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
Grand lot varié de cristaux et de verres.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 50/80 -
#373Val St. Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#745
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engeland, omstreeks 1900.
Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200/300 -
#19Van den fries (?)
“Molen te Boechout”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/35 buiten de plaat.
“Moulin à Bouchout”. Eau-forte. Signée et numérotée 12/35 hors planche.No longer availableDim. 33,5 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#481
Een zittende Boeddha van verguld hout, versierd met glazen kraaltjes.
Bouddha assis en bois sculpté décoré de perles en verre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100/150 -
#214Ernest Vermeulen
“Thèbes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880.
“Thèbes”. Huile sur toile. Signée et datée 1880.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 500/600 -
#350
Een lot 18 karaats geelgoud waaronder een kruisje, een paar oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 18 ct dont un croix, une paire de boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 170/200 -
#307
Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/40 -
#678
Een Japans ivoren beeld van een wijze met drakenstaf en perzik.
Une statue en ivoire japonaise, représentation d’un sage et un bâton à dragons et une pêche.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 220/280 -
#268
Een grote vaas van meerkleurig Gouds aardewerk, versierd met een floraal decor.
Grand vase en faïence de Gouda polychrome, décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#133
“Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.
“Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#332E. Defroyenes
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#337Delacre, Bruxelles
Een oude apothekersweegschaal. Schade aan een onderhoek. Met gewichtensetje (Kleinste gewichtjes manco).
Bascule de pharmacien ancienne. Dégât à un coin. Avec boîte à poids, les plus petits manquant.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#426
Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableDim. H. 94 - B. 42 cmEstimate: € 40/50