#94Russische icoon met heiligenafbeeldingen in vier stroken. Centraal drie verschillende voorstellingen van de Moeder Gods. XIXde eeuw. Slijtage aan de belettering.
Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.No longer availableDim. 44,5 x 39,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#309“Het laatste avondmaal.” Ingekaderd reliëf.
#248DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
#245Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met een centrale briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#521Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#500Kolster-BrandesEen kunststof radio. Type FB10 midget ‘toaster’. Omstreeks 1950.
Radio en plastique. Type FB10 Midget “Toaster”. Vers 1950.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#397Een tafellamp en een vaas van kleurloos glas met handgeschilderd decor en een vergulde rand.
Lampe de table et un vase en verre incolore à décor peint à la main et au bord doré.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192H. Elstrom“Chevaux de Trait.” Bronzen beeld van twee natiepaarden op groen marmeren sokkel.
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000Drie landschappen op paneel. Gesigneerd.
Trois paysages sur panneau. Signés.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#171Eugène Marioton“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500 / 1700