Similar lots by type
-
#721
Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.
Une paire d’oeufs en cloisonné sur cuivre, décoration de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#366
Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#23
Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#468
Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#6
Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60/100 -
#414
Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
Un lot de deux moulins à café et une lampe en cuivre.No longer availableDim. h : 39 cmEstimate: € 30/40 -
#377
Een lot koper, bestaande uit een bugel, een vierdelig haardstel, twee pepermolens, een schuimspaan, een beddenpan, enz.
Un lot de cuivre, comprenant un bugle, une garniture de cheminée en quatre pièces, deux moulins à poivre, une écumoire, une panne de lit, etc...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#693
Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180/220 -
#376
Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Een tabaksdoos van messing en koper met een gegraveerd decor. Omstreeks 1800.
Une boîte à tabac en laiton et cuivre au décor gravé. +- 1800.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/50 -
#707
Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.
Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.No longer availableDim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#441
Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XVI.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/50 -
#467
Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
Une lampe de bureau du XIXème siècle en cuivre. Lampe à pétrol.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/80 -
#752
Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#471
Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.No longer availableDim. l: 258 cmEstimate: € 200/240 -
#487
Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
Deux chaudrons en laiton et une bouillotte en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#695Royal Copenhagen
Set van 8 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1992, 1994, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. In oorspronkelijke doosjes.
Une série de 8 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1992, 1994, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#137
“Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.
”Trois générations Gera Luda”. Une statue signée Miro et numérotée 1999/9999.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 200/240 -
#256
Een zwartgelakte tombeau commode met twee laden, een marmeren blad en versierd met verchroomd brons beslag.
Une commode tombeau laquée noir à deux tiroirs, une tablette en marbre et montures en bronze chromé.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 220/240 -
#669
Een paar Satsuma olielampen van aardewerk met koperen monturen. Decor van personages en bloemen. Omstreeks 1900. Compleet met lampenglazen en geslepen en gegivreerde lampenkappen.
Une paire de lampes à huile Satsuma en faïence, montures en cuivre. décor de personnages et de fleurs. +- 1900. Complet avec cappes en verre satinés et verres givrés.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 200/300 -
#451
“Boogschutter”. Een Japanse pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes en met zijden klederdracht.
”Archer”. Une poupée japonaise à la tête, mains et pieds en porcelaine et habits traditionnels en soie.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/60 -
#64Bernard CharoyPeriod: °1931
“Jonge vrouw met hoed en parels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 24/25 buiten de plaat.
”Jeune femme à chapeau et perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/25 hors planche.No longer availableDim. 46,5 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#418
Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.
Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60/100 -
#287N. Pinter
“De rechter.” Houtsculptuur. Gesigneerd.
”Le juge”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 80/100 -
#314C. Van Santweghe
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#533
“Besneeuwd landschap met een meer”. Een plaquette van Chinees porselein.
”Paysage enneigé et lac”. Une plaquette en porcelaine de Chine.No longer availableDim. 54 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#273Eluxa
Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.
Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58x 67 cmEstimate: € 60/80