#414Een lot van twee koffiepotten en een koperen lamp.
#471Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.
#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
#366Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
#468Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
#487Twee haardketels van messing en een warmwaterkruik van koper.
#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
#721Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
#6Een paar barokke kerkkandelaars van messing.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100
#503Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.
#299Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#321Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.
Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#568Een reeks van vier mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
#726Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#258Een gewei van een gazelle op houten muurplaat.
#404Royal CopenhagenSet van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.
#457Roger Pelissier. “La Chine”. Ed. Les Presses de France, Paris. Vier delen.
”La Chine”. Roger Pelissier. Ed. Les Presses de France, Paris. Quatre volumes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#517“Geisha met roos.” Beeldje van roze kwarts met sokkel.
#526Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met religieuze teksten.
Un tapis Kashmir en soie et laine nouée main. Décoration de textes religieux.No longer availableDim. 184 x 125 cmEstimate: € 400 / 600