#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80
#575Märklin 3048Een BR stoomlocomotief met getrokken tender van Duitse spoorwegen voor spoortype HO. Met rookgenerator. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ BR des voies ferrées allemandes pour rails type HO. Avec générateur de fumée. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#625Een oude houten jacquetbak, compleet met dertig schijven, dobbelstenen en lederen bekertjes.
#357Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Jaaroverzicht in twee delen. - “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.
Un lot de livres d’Art:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Revue annuelle en deux volumes.- “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#309Joseph Colpaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#276Een schrijftafeltje van gefineerd hout, versierd met bloemenmotieven en een bloemenmand in marquetterie en met verguld bronsbeslag.
Une petite table d’écriture en bois de placage, décoration de motifs de fleurs et un panier à fleurs en marqueterie, montures en bronze doré.No longer availableDim. 84 x 47 cmEstimate: € 260 / 300 -
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
Une carpette en laine nouée main. Iran.No longer availableDim. 154 x 109 cmEstimate: € 40 / 60