#856
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#546
Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
#576Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#456
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
#866
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#616
#586Kayseri
Een Turks kleedje met vijf mirhabs.
#480
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#470
Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
#556
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#756
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#626Kilim Gaschgai
#646
#836Kazak
Een wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
#806Dosmealti
Een handgeknoopt Turks karpetje van wol.
#596Kaukaze
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
#826
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#476Shiraz
Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20/30
#659
“Golgotha”. Olieverf op paneel. Begin negentiende eeuw.
#238
#203
#165
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 7,12 gEstimate: € 950/1100 -
#189Louis KoopmanPeriod: XIXde eeuw
”Spes Patriae. Une parade d’enfants déguisés devant le théâtre Odéon avec un drapeau hollandais, espoir du patrimoine”. Huile sur panneau. Signé à droite en bas.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 400/600 -
#545Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 /40 -
#57
Een kleine koperen samovar in empirestijl.
#51
Un lot de trois verseuses en étain, resp. 0,5, 1 et 1,5 l. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#885
Een lot speelgoedautootjes zonder doosjes:- Matchbox - Routemaster bus.- Matchbox - Dodge wreck truck.- Matchbox King Size - Case tractor.- Matchbox King Size - Ford tractor met trailer.- Matchbox King Size - Dodge tractor met Fruehauf tractor.- Matchbox King Size - Fruehauf tipper met vijf vaten.- Husky Toys - Ford D-series tractor met Hoynor Mk. II car transporter.- Dinky toys - Land Rover met aanhangwagen.
Un lot de voitures jouets, sans emballages:- Matchbox - Routemaster bus.- Matchbox - Dodge wreck camion.- Matchbox King Size - Case tracteur.- Matchbox King Size - Ford tracteur avec remorque.- Matchbox King Size - Dodge tractor avec tracteur Fruehauf.- Matchbox King Size - Fruehauf tipper à cinq tonneaux.- Husky Toys - Ford D-series tracteurr avec Hoynor Mk. II transporteur voitures- Dinky toys - Land Rover avec remorque.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#229
”Le guérisseur”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole italienne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800/1200 -
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct.
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500/600 -
#60
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400