Other lots by Beloutch
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#486
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#386
Een zeldzaam handgeknoopt geitenwollen nomandenkarpetje.
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
#406Bidjar
Twee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#416
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#506
#436
Drie handgeknoopte tapijten.
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
#496
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150/200
#444
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier.
#210
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2,10 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 1000/1200 -
#85
Een opgezette steenmarter in wintervacht.
#161Buescher, USA
#225
Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.
#307
Een grote fractie amethist.
#46
Een gebeeldhouwde en met leder beklede dagobertstoel.
#568
#699
Een notenhouten wandvitrine.
#64Hubert De Vries
“Latems landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Paysage du Latem". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#502Theo Van de Vyver
“Bar”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Bar". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 135 x 36 cmEstimate: € 150/200 -
#667
Lot de quatre pièces de verrerie, composé d'un vase à décor d'hirondelles peintes à la main, d'une carafe en verre convexe, d'une vasque irisée et d'un vase en verre de couleur ambrée, décoré d'une frise.No longer availableDim. h: 6,5 - 17 cmEstimate: € 40/60