Similar lots by type
-
#415Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#572Didier MaghePeriod: °1959“Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.
“Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#742Fernand Comhaire“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#212“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#214De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#532“Personages op het strand” & “Dames op de pier”. Olieverf op paneel. De tweede gesigneerd.
“Personnages sur la plage” et “Femmes sur la jetée”. Huile sur panneau. Le second signé.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 & 34 x 46,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#682Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Rivierlandschap met dorp in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec un village à l’arrière plan”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80120 -
#582“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#9C. WoutersEen klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 14 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262Fernand Comhaire“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Charly Lammers (?)“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#172Peeters“Zeilschip op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#662J. Wiltz“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#689Alfons StrybolPeriod: 1927 - 2005“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#224“Vrouwe Justitia”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘JV’ en gedateerd 1904.
“Dame Justice”. Huile sur toile. Monogrammée JV et datée 1904.No longer availableDim. 64,5 x 85 cmEstimate: € 200 / 300 -
#219“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#234“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916“Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#194“Geanimeerd landschap”. een supraporta. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Van Ostade 1650.
“Paysage animé”. Dessus-de-porte en huile sur toile. Porte une signature: Van Ostade 1650.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#204Jean-Jacques Lagrennée“Personages in een zeehaven”. Olieverf op doek. Herdoekt. Draagt een handtekening links onder. Met toeschrijving door een restaurateur uit 1964.
“Personnages dans le port”. Huile sur toile. Retoilée. Porte une signature en bas à gauche. Attribution par un restaurateur en 1964.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#813Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
Lampe à huile en porcelaine d’Imari et cuivre. Avec verre de lampe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#562Angela“Love not war”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 23 april 1973.
“Love not war”. Huile sur toile. Signée et datée 23 avril 1973 au verso.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#129“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#465Een bronzen wandkandelaar met twee lichtpunten, gedragen door meermannen.
Applique à deux lumières en bronze, portées par deux homme de la mer.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#294Vandenhoudt“Oorlogstafereel”. Een pyrogravure. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Scène de guerre”. Pyrogravure. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 110 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#519“Expressionistische boomgaard”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘H.M’.
“Verger expressionniste”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme H.M.No longer availableDim. 50 x 69,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#520PhilipsEen oude radio in houten kast. Type 122ABC. AC batterijvoeding. Bouwjaar 1940.
Ancienne radio en bois. Type 122ABC. Courant AC à batterie. Année 1940.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#449Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#261Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.
Femme couchée du XVIIIe siècle en porcelaine polychrome et dorée. Petit dégât à la jupe.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#199Fr. Van Biesbroeck“Sint Alphonsus Rodriguez (1532 - 1617)”. Een levensgroot beeld van polychroom gebeeldhouwd hout. XIXe eeuw. Gesigneerd op het voetstuk.
“Saint Alphonse Rodriguez (1532-1617)”. Statue de taille nature en bois sculpté et polychromé. XIXe siècle. Signée sur la base.No longer availableDim. h: 173 cmEstimate: € 1200 / 2000 -
#64Twee gravures, bestaande uit een voorstelling van een praalboog en een zicht op Boom en de Rupel naar een werk van Vander Neer.
Deux gravures comprenant un arc d’honneur et une vue sur Boom et la rivière Rupel, d’après un oeuvre par Vander Neer.No longer availableDim. 33 x 21 & 39 x 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#493Een geribde schotel van Imariporselein.
Plat à aile ondulée en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#372Kurt Peiser“Werklieden bij het droogdok”. Ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Travailleurs devant la cale sèche”. Eau-forte. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
Un tapis Caucase en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 238 cmEstimate: € 180 / 240

