- Drie harde omslagen van Kwik en Flupke met enkele pagina's van de albums (slechte staat). En één van De Scepter van Ottokar met één pagina en een pagina van Kuifje in Amerika.- Deel ingebonden Robbedoezen 1946 #17 e.v. (slechte staat en incompleet)- Deel ingebonden Robbedoezen 1950 #511 e.v. (slechte staat en incompleet, zonder omslag)- Deel ingebonden Robbedoezen 1954 (slechte staat en incompleet, zonder omslag)- 't Kapoentje 1951 #13 (slechte staat en incompleet).- Deel ingebonden Robbedoezen 1956 #861 e.v. (zonder achtercover)- Verzameling Kuifje 1950 #11 (o.m. voorplaat met start De Bronzen Sleutel, slechte staat en incompleet).- Ingebonden De Kleine Zondagsvriend 1948 (vrij goede staat, o.m. De Nieuwe Avonturen van Professor Hobbel en zijn assistent Sobbel, door Bob De Moor).- Ingebonden De Kleine Zondagsvriend 1950 (zonder cover, incompleet, slechte staat).- Ingbonden Ons Volkske 1952 (slechte staat, incompleet).- Ingebonden nummers Petit Belges 1926 #1 (goede staat, met o.m. inscriptie "Souvenir du Pensionnat en 1926" (Sint-Victor in Turnhout, waar je toen gestraft werd als je Vlaams praatte).- Deel ingebonden Mickey Magazine 1954-1955 (slechte staat en incompleet, zonder omslag)- Enkele diverse losse bladen, o.m. met chromo's van Meurisse.

- Drie harde omslagen van Kwik en Flupke met enkele pagina's van de albums (slechte staat). En één van De Scepter van Ottokar met één pagina en een pagina van Kuifje in Amerika. - Deel ingebonden Robbedoezen 1946 #17 e.v. (slechte staat en incompleet) - Deel ingebonden Robbedoezen 1950 #511 e.v. (slechte staat en incompleet, zonder omslag) - Deel ingebonden Robbedoezen 1954 (slechte staat en incompleet, zonder omslag) - 't Kapoentje 1951 #13 (slechte staat en incompleet). - Deel ingebonden Robbedoezen 1956 #861 e.v. (zonder achtercover) - Verzameling Kuifje 1950 #11 (o.m. voorplaat met start De Bronzen Sleutel, slechte staat en incompleet). - Ingebonden De Kleine Zondagsvriend 1948 (vrij goede staat, o.m. De Nieuwe Avonturen van Professor Hobbel en zijn assistent Sobbel, door Bob De Moor). - Ingebonden De Kleine Zondagsvriend 1950 (zonder cover, incompleet, slechte staat). - Ingbonden Ons Volkske 1952 (slechte staat, incompleet). - Ingebonden nummers Petit Belges 1926 #1 (goede staat, met o.m. inscriptie "Souvenir du Pensionnat en 1926" (Sint-Victor in Turnhout, waar je toen gestraft werd als je Vlaams praatte). - Deel ingebonden Mickey Magazine 1954-1955 (slechte staat en incompleet, zonder omslag) - Enkele diverse losse bladen, o.m. met chromo's van Meurisse.

Trois hardcovers de Kwik et Flupke avec quelques pages des albums (mauvais état). Et un du Sceptre du roi Ottokar avec une page et une page de Tintin en Amérique. - Relié: Spirou 1946 #17 (mauvais état et incomplet) - Relié: Spirou 1950 #511 ff (mauvais état et incomplet, sans couverture) - Relié: Spirou 1954 (mauvais état et incomplet, sans couverture) - 't Kapoentje 1951 #13 (mauvais état et incomplet). - Tome relié Spirou 1956 #861 (sans dos de couverture) - Collection Tintin 1950 #11 (sur couverture avec début De Bronzen Sleutel, mauvais état et incomplet). - Relié: De Kleine Zondagsvriend 1948 (assez bon état, y compris Les Nouvelles Aventures du Professeur Hobbel et de son assistant Sobbel, par Bob De Moor). - Cartonné De Kleine Zondagsvriend 1950 (sans couverture, incomplet, mauvais état). - Ingbond Ons Volkske 1952 (mauvais état, incomplet). - Numéros reliés Petit Belges 1926 #1 (bon état, avec ea inscription "Souvenir du Pensionnat en 1926" (Saint-Victor à Turnhout, où l'on était puni si on parlait flamand). - Volume de Mickey Magazine relié 1954-1955 (mauvais état et incomplet, sans couverture) - Quelques feuillets divers détachés, entre autres avec des chromos de Meurisse.
SKU: 2202220288.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #288
Estimate: € 50 / 70

  • #543

    “Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.

    "Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #25

    Une bouteille d'huile et de vinaigre en cristal incolore avec un col en argent. Poinçons de Londres. Bouchons intacts.
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #15

    Een oude ampèremeter in houten kastje. Begin XXe eeuw.

    Un vieil ampèremètre dans une boîte en bois. Début du XXe siècle.
    Dim. 21 cm x 18 cm x 8 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten. periode 1900 - 1960.

    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker.

    Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #278

    Beau lot en métal argenté comprenant un grand plateau gravé à deux oreilles à motif de feuilles, deux saucières anglaises, un bougeoir, une théière anglaise gravée, deux corbeilles à pain, des pinces à asperges marquées Christofle, un beurrier, un porte-reliquaire et une pettie pelle à gâteaux.
    Estimate: € 60 / 70
  • #222

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.
    Dim. H:123cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    Dim. 390 x 300 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #81

    Une paire de bougeoirs en bronze doré à trois bras et quatre lumières et sur trois pattes de lion aux pampres.
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #250

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    Dim. 7,87 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #6

    Een Bretoens eikenhouten meesterstuk (45 x 17 x 42 cm).

    Un chef-d'œuvre (45 x 17 x 42 cm).
    Dim. 45x17x42 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00