Similar lots by type
-
#656
Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.
Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/80 -
#165
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#634F. Van Baden
“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/120 -
#107
Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90/110 -
#435
Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#217
“De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.
"Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.No longer availableDim. H:54cmEstimate: € 80/100 -
#458
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#517Kitty
“Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.
"Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.
Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 35/45 -
#128
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200/220 -
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000/1100 -
#507Pierre LenordezPeriod: 1815 - 1892
“Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.
"Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350/550 -
#296
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60/100 -
#537
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10/140 -
#306
Een gesculpteerde schildersezel van mahoniehout.
Un chevalet en acajou sculpté.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 70/90 -
#534
Een stuurwiel van hout en messing.
Un volant en bois et laiton.No longer availableDim. Ø 104 cmEstimate: € 90/110 -
#498Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#531
Twee geschilderde grote houten beelden.
Deux grandes statues en bois peint.No longer availableDim. h: 78 - 82 cmEstimate: € 350/450 -
#524
Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90/110 -
#88
“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.
Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/300 -
#56
Een rijkelijk uitgewerkt klein credensmeubeltje in neogotische/ eclectische stijl. Onderaan twee deurtjes met briefpaneel, geflankeerd door twee zuiltjes. In de gordel een lade, geflankeerd door twee hoofdjes. In het opzet een centraal kastje op zuiltjes met glas-in-looddeurtje onder een Frans dak met twee torentjes en geflankeerd door twee nissen met spitsbogen, eveneens met telkens twee torentjes. Enkele sierornamentjes los, sleuteltje manco.
Une petite crédence richement élaborée de style néo-gothique/éclectique. Au bas deux portes en plis de parchemin, flanquées de deux colonnes. En ceinture un tiroir, flanqué de deux têtes. Le dessus un meuble central sur colonnes avec une porte en vitrail sous un toit à la française avec deux tourelles et flanqué de deux niches à arcs brisés, chacune avec deux tourelles. Quelques ornements décoratifs détachés, clé manquante.No longer availableDim. 175x61x41cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#343
Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60/80 -
#68
Een oude houten wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural en bois.No longer availableDim. 30 x 20 x 13 cmEstimate: € 75/85 -
#21
“Moeder en kind met kat”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde F.
"Mère et enfant avec chat". Un groupe de porcelaine de Saxe multicolore. Marqué du F couronné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/90 -
#476Hitit
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis de laine turque noué à la main.No longer availableDim. 264 x 205 cmEstimate: € 60/100 -
#369
“Muisjes”. Een paar studietekeningen. Inkt op papier. Dragen een handtekening
"Souris". Quelques dessins d'étude. Encre sur papier. Portent une signature.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#325
Drie miniatuurboten in fles.
Trois bateaux miniatures en bouteille.No longer availableDim. 25 cm & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#172
Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 179 x 102 cmEstimate: € 260/300 -
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
Un tapis oriental en laine. Nettoyer.No longer availableDim. 340 x 250 cmEstimate: € 250/350 -
#222
Twee fijn versierde koperen kandelaars met vijf lichtpunten.
Deux bougeoirs en cuivre finement décorés à cinq points lumineux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#315nf
Vier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.
Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#621Daum, France
Een schaal met een dolfijn van kleurloos glas. Gemerkt.
Un bol avec un dauphin en verre incolore. Marqué.No longer availableDim. H:9cmEstimate: € 100/120 -
#193
Een groot lot diverse postzegels, los en in albums, evenals een aantal lege postzegelalbums.
Un grand lot de timbres divers, en vrac et en albums, ainsi qu'un certain nombre d'albums de timbres vides.No longer availableEstimate: € 40/50