Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.

Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.

Trois poupées de fertilité en bois, montées sur une ardoise. Ashanti, Ghana.
Dim. h: 27 - 32 cm
SKU: 3008220601.
Categories: Afrikaans, Hout.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #601
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #306

    Een gesculpteerde schildersezel van mahoniehout.

    Un chevalet en acajou sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #605

    Een gesculpteerde houten beer. Zwarte woud.

    Un ours en bois sculpté. Forêt Noire.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #423

    Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.

    Une boîte quadrangulaire en bronze. Afrique centrale.
    No longer available
    Dim. 11 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #524

    Een houten stuurwiel.

    Un volant en bois.
    No longer available
    Dim. Ø 110 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #656

    Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.

    Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #534

    Een stuurwiel van hout en messing.

    Un volant en bois et laiton.
    No longer available
    Dim. Ø 104 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #26

    Een gesculpteerde houten armstoel met gecanneerde zit en rug.

    Fauteuil en bois sculpté à siège et dossier cannés.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #634
    F. Van Baden

    “Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.

    "Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #56

    Een rijkelijk uitgewerkt klein credensmeubeltje in neogotische/ eclectische stijl. Onderaan twee deurtjes met briefpaneel, geflankeerd door twee zuiltjes. In de gordel een lade, geflankeerd door twee hoofdjes. In het opzet een centraal kastje op zuiltjes met glas-in-looddeurtje onder een Frans dak met twee torentjes en geflankeerd door twee nissen met spitsbogen, eveneens met telkens twee torentjes. Enkele sierornamentjes los, sleuteltje manco.

    Une petite crédence richement élaborée de style néo-gothique/éclectique. Au bas deux portes en plis de parchemin, flanquées de deux colonnes. En ceinture un tiroir, flanqué de deux têtes. Le dessus un meuble central sur colonnes avec une porte en vitrail sous un toit à la française avec deux tourelles et flanqué de deux niches à arcs brisés, chacune avec deux tourelles. Quelques ornements décoratifs détachés, clé manquante.
    No longer available
    Dim. 175x61x41cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #425

    Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.

    Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.
    No longer available
    Dim. H: 11 - 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #514

    Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.

    Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.
    No longer available
    Dim. Ø 120 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #531

    Twee geschilderde grote houten beelden.

    Deux grandes statues en bois peint.
    No longer available
    Dim. h: 78 - 82 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #296

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #81
    Richard Aurili
    Period: 1834 - 1914

    “Cupido & Psyche”. Een groep van wit terracotta. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900

    « Cupidon & Psyché ». Un groupe de terre cuite blanche. Signé au dos. Vers 1900
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #278

    Een bajonet in schede. Eerste Wereldoorlog.

    Une baïonnette en fourreau. Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 52,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    Apothekersset in kastje met vier laden, gevuld met talrijke kruiden in tubes. Omstreeks 1930.

    Ensemble de pharmacie dans un meuble à quatre tiroirs, rempli de nombreuses herbes en tubes. Vers 1930
    No longer available
    Dim. 26x30x38cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #629

    Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.

    Une photo décorative d'un cheval sur plexiglas.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #545

    Een rond tafelkleed en een theedoekje met borduursel en met versiering en boorden van Brugse kloskant. We voegen er een onderlegger en zakdoekje aan toe.

    Une nappe ronde et un torchon avec broderie et avec décoration et bordures de dentelle aux fuseaux de Bruges. Nous ajoutons un tapis et un mouchoir.
    No longer available
    Dim. Ø 200 cm en Ø100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #274
    Joz. De Swerts

    “Een buste uit het classicisme”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    "Un buste classique". Un dessin au graphite. Signé et daté 1906.
    No longer available
    Dim. 66 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #500
    Valentine Désir Bruxelles

    Een rok en bijpassende bolero van zwart fluweel bezet met een kraagje van beige naaldkant met gouddraad en Victoriaanse zwarte kant met grote geborduurde bloemen.

    Jupe et boléro assortis en velours noir sertis d'un col de dentelle à l'aiguille beige au fil d'or et de dentelle noire victorienne à larges fleurs brodées.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #159

    “De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.

    "La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 89 x 64 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #467

    “De hand van Rodin”. Een gipsen beeld naar de bekende voorstelling.

    "La Main de Rodin". Une statue en plâtre d'après l’oeuvre bien connue.
    No longer available
    Dim. H:26cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #310

    Een 18 wit gouden ring bezet met diamantjes en roze saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en zes parels.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #647

    Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.

    Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm & h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #225

    Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.

    Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More