Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie in elkaar passende houten plateaus, ingelegd met ivoor.

Drie in elkaar passende houten plateaus, ingelegd met ivoor.

Trois plateaux en bois incrustés d’ivoire de tailles croissantes.
SKU: 2308160061.
Category: Uncategorized.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #61
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #800

    Een paar wit marmeren zuilen.

    Une paire d’obélisques en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #419

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #360

    Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.

    Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een paar wit marmeren tuinvazen.

    Une paire de vases de jardin en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #796

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #797

    Een paar stenen leeuwen.

    Une paire de lions en pierre.
    No longer available
    Dim. 97 x 104 x 30 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #798

    Een paar natuurstenen honden.

    Une paire de statues de chiens en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #787

    Een sobere houten hallbank.

    Banc de vestibule en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.

    Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.
    No longer available
    Estimate: € 850 / 900
  • #415

    Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.

    Paire de jardinières en fonte de style classique.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #350
    Laco-sport

    Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.

    Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #365
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.

    Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #285

    Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.

    Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.
    No longer available
    Dim. H. 99 cm, L. 168 cm
    Estimate: € 10000 / 12000
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,02 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #401

    Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.

    Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #785

    “Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.

    “Lion et Lionne”. Statue en pierre.
    No longer available
    Dim. 50 x 115 x 80 cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #635

    Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.

    Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 142 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #765

    Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.

    Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #655

    Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.

    Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #783

    “Bacchus”. Een marmeren beeld.

    “Bacchus”. Statue en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #772

    Een gesculpteerde houten hangvitrine.

    Vitrine à suspendre en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #764

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.

    Paire de lions couchés en pierre de taille nature.
    No longer available
    Dim. H. 77 x L. 152 cm
    Estimate: € 2000 / 4000

Other lots in this auction

  • #57

    Een lot van vier beeltenissen van Napoleon van zamak en koper.

    Lot de quatre représentations de Napoléon en régule et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #333
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #52
    Frans Verbaet

    “Begijnhof te Lier”. Kleurenets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.

    “Béguinage de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 33,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #694
    Koliai

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 282 x 157 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #445

    Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.

    Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #576

    Een bijzettafeltje van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blaadje en een gevlochten rieten tussenblad.

    Table d’appoint en bois doré de style Louis XVI à tablette en marbre et entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.

    Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #143

    Een paar cassolettes van grijsgeaderd marmer, versierd met bronzen bloemenguirlandes en twee kinderhoofdjes.

    Paire de cassolettes en marbre veiné gris décorées de guirlandes de fleurs et de deux têtes d’enfants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #631

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Ibo, Nigeria.

    Sculpture en bois représentant quatre ancêtres. Ibo, Nigeria.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #394
    Johann Baptist Homann
    Period: 1664 - 1724

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Een oude ingekleurde kaart. Duitsland, 1716.

    “Tabula Generalis Totius Belgii qua Provincia XVII Infer Germania olim fub S.R.I. Circulo Burgundia”. Ancienne carte en couleurs. Allemagne, 1716.
    No longer available
    Dim. 51 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #3

    Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.

    Pare-feu anglais en acajou recouvert d’un gobelin pastoral. XIXe siècle. Déchirure au gobelin.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een lot zilver, bestaande uit negen zoutvaatjes, een briefkokertje, drie flessendoppen en achttien zilveren lepeltjes, waarvan er twaalf een reeks vormen in art decostijl. 800‰.

    Lot d’argent comprenant neuf salières, un étui à lettre, trois bouchons, dix-huit petite cuillères dont douze formant une suite de style art déco. 800‰.
    No longer available
    Dim. +/- 377 Bruto
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More