Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Drie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.
Jos Hendrickx

Drie ingekaderde studietekeningen op papier. Met atelierstempel.

Trois études sur papier. Avec cachet d’atelier et encadrées.
Dim. 18 x 17 & 18 x 25 cm
SKU: 2504170482.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #482
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Hendrickx

  • #704
    Hilde Hendrickx

    “Keukenstilleven” & “Stilleven met aardewerk en glas”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd ‘86.

    “Nature morte de cuisine” et “Nature morte aux faïences et verres”. Huile sur toile. Signées et datées ‘86.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 60 x 50 cm
    Estimate: € 40° / 50
  • #752
    Hilde Hendrickx

    “Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    “Nature morte d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.
    No longer available
    Dim. 69 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #549
    Hilde Hendrickx

    “De naaikamer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘86.

    “La chambre d’ouvrage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘86.
    No longer available
    Dim. 65 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #699
    Hilde Hendrickx

    “Stilleven”. Pastel op bruin papier. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Pastel sur papier brun. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #694
    Hilde Hendrickx

    “Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    “Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 33 x 43 & 45 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50

Similar lots by type

  • #340
    Michael Kors

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #85
    Mont Blanc Meisterstuck

    Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.

    Rollerpen en noir et doré. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #60

    Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.

    Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #565

    Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.

    Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 235,34 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #370

    Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 180
  • #810

    Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.

    Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 158 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #55
    Dialogue

    Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.

    Stylo en argent à la pointe d’iridium.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #390
    Mercedes-Benz collection

    Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.

    Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,62 g
    Estimate: € 2200 / 2300
  • #360
    Michael Kors

    Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.

    Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #50
    Mont Blanc Meisterstück

    Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.

    Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #5

    Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.

    Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #375
    Guess

    Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.

    Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #365

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.
    No longer available
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #355

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.

    Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.
    No longer available
    Dim. 13,61 g
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #515

    Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.

    Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.
    No longer available
  • #335

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.

    Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.
    No longer available
    Dim. 22,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 46,42 g
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #500

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.

    Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.
    No longer available
    Dim. H. 181 cm
  • #385
    Gino Milano

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.

    Une montre pour homme. Quartz.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #727

    Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.

    Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #380
    Euroconsumers

    Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.

    Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,70 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #809
    Charles Demets

    Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.

    Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #470
    Fendi en Jimmy’z

    Een eau de toilette van 50 ml en een natural spray van 30 ml.

    Eau de toilette de 50 ml et un spray naturel de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #262
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #146

    Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder een lade en met getorste zuiltjes op de hoeken. Bovenkast met twee beglaasde deuren. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw.

    Vitrine à deux corps de style Renaissance en chêne sculpté. Le bas à deux portes en dessous d’un tiroir. Le dessus à deux portes vitrées. Colonnettes torsadées sur les coins. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #521

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met vogels in het decor.

    Une potiche en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #255

    Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.

    Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.
    No longer available
    Dim. b: 137 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #800

    Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.

    Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #655

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #21

    Een gevarieerd lot geel en rood koper, bestaande uit een oude koffiemolen, twee koffiepotten, een gedreven schaal, twee poffertjespannen, een puddingvorm, twee kleine pannetjes, een olielamp, enz.

    Lot de cuivres rouges et jaunes comprenant un ancien moulin à café, deux cafetières, un plat repoussé, deux poêlons, une moule au pudding, deux petits poêlons, une lampe à huile etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #289
    Fritz Van Luppen

    “Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.

    “Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #665

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #95

    Een 14 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamantbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Pendentif en or blanc 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #794
    Val St Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een art deco karaf. Beide gemerkt.

    Un vase en cristal taillé et une carafe art déco. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More