Other lots in this auction
-
#788
Twee Afrikaans ivoren voorwerpen en eentje van been.
Deux objets africains en ivoire et un en os.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30/50 -
#127
19 boeken. “Oeuvres complètes d’Alexandre Duval, Membre de l’Institut (Académie Française)”. 16 delen. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Rood lederen rug, in-18. Goede staat. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 delen. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.
19 livres. “oeuvres complètes d’Alexandre Duval, membre de l’Institut (Académie Française). 16 parties. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Dos en cuir rouge, in-18. Bon état. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 parties. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#168Delvaux
Een lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 53 cm; h: 36 cmEstimate: € 1200/1400 -
#93Van der Heyden, Bruxelles
Een apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een volledig gewichtensetje.
Une balance de pharmacie sous verre. Avec ensemble de poids complet.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100/120 -
#172
Een zwartgepatineerd gietijzeren schild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld.
Un bouclier en fer forgé à patine noire, décor en relief d’un champs de bataille classique.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 200/300 -
#641
“Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.
”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2600/2800 -
#447
Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#450
“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.
”Seoul 1988”. Une pièce en argent 925 ‰. Nous ajoutons trois montres pour homme à bracelets en cuir et deux réveils Gucci.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#312Van Grinderbeek
“Hoeve bij het water” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Signée et datée 1922.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#749
Een grote siervaas van Duits aardewerk met tweekleurig glazuur.
Un grand vase en faïence allemande, glaçure en deux couleurs.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 30/50 -
#173
“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.
”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 180/240